Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamyczek taki ladny

Ile trzeba kasy na wyprawkę?

Polecane posty

Gość kamyczek taki ladny

w wakacje wybieram sie do hurtowni dzieciecej gdzie bede mogla kupic produkty bez marzy, wiec duzo taniej i nie mam pojecia ile kasy bedzie potrzebne, zeby wszystko to co musi byc (lozeczko, wozek, posciel, ubranka, kosmetyki, wanienka i in) kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam
zalezy od zamoznosci portfela ja na wszystko wydałam 1500 ale kolezanki wydały 5000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek taki ladny
oj to i tak duzo, bo w tej hurtowni wszystko bez marzy kosztuje tyle ile w normalnym sklepie produkt z 50% znizka, wiec myslalam, ze 1000 zl powinno wystarczyc, biorac pod uwage, ze np. wozek mozna kupic z becikowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam
ja pisze o wszystkim wozek wanienka ubranka kosmetyki łóżeczko pieluchy wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam
wiec 1500 to chyba nie tak bardzo duzo za CAŁA wyprawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek taki ladny
to jezeli tak to ten 1000 zl powinien wystarczyc, bo wozek w najgorszym wypadku kupimy z becikowego, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARRO
na co wydajecie te 3 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE ZABIJAJCIE DZIECI
0K 2 TYS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek taki ladny
3000 w hurtowni? jestem w lekkim szoku. ta hurtownia do ktorej sie wybieram jest tylko dla wlascicieli sklepow z artykulami dzieciecymi (moja znajoma jest wlascicielka wiec poswiadczenie bede miala od niej) ale 3000 w hurtowni brzmi horrendalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo
wózek ,wanienka ,łozeczko po co kupowac np.4 kaftaniki z jednego rozmiaru jak czasami czytam jakie pierdoły kupują mamusie to normalnie szok laktator ja nie uzywałam tez miałam nawał pokarmu i dałam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZESADZACIE Z TĄ KASĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam
jak ktos za sam wozek daje 1700 to i reszta sie uzbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek taki ladny
ale kupujac a nie szastajac pieniedzmi raczej w 1000-1500 zl chyba mozna by bylo sie zmiescic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam
autorko a masz liste co potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam
ja kupowałam w zwykłym sklepie-nie w hutrowni moje dziecko miało wszystko z tym ze nie z najwyzszej połki zmiesciłam sie spokojnie-to nawet nie było całe 1500 -jednak 1000 został przekroczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek taki ladny
konkretnej listy jeszcze nie zrobilam, bo wybieram sie tam na poczatku lipca ale to pierwsze dziecko, wiec musze wlasciwie kupic wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka prosze
WYPRAWKA DLA NIEMOWLĘCIA: UBRANKA: 4-5 bawełnianych śpioszków, 4-5 bawełnianych kaftaników, 2-4 body, 4-5 bawełnianych koszulek, 1-2 pajacyki, 2 czapeczki bawełniane, 2-3 pary skarpetek, 1-2 sweterki, 1 spodenki, kilka ubranek dodatkowych związanych z porą roku, w której urodzi się dziecko (np. zimą kombinezon, rękawiczki, gruba czapka) PIELUCHY I POŚCIEL: 40-50 pieluch tetrowych pieluchy jednorazowe 4 pieluchy flanelowe becik-rożek 1 kocyk lżejszy 1 kocyk ciepły komplet pościeli poszewki na pościel i kocyki prześcieradło 2-3 duże ceratki do łóżeczka i jedna ceratka do wózka. KĄPIEL I PIELĘGNACJA: wanienka 2-3 ręczniki mydło dla niemowląt termometr kąpielowy myjka oliwka krem do pupy chusteczki nawilżające waciki i patyczki z wacikami szczotka do włosów nożyczki do paznokci plastikowy pojemnik na brudną bieliznę proszek do prania bez fosforanów APTECZKA: 70% roztwór spirytusu jałowe gaziki termometr gruszka do nosa sól fizjologiczna herbatka HIPP z kopru włoskiego KARMIENIE: wkładki laktacyjne odciągacz pokarmu butelka ze smoczkiem herbatka HIPP dla kobiet karmiących AKCESORIA: wózek łóżeczko blat do przewijania fotelik samochodowy lampka nocna torba z przegródkami na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARRO
przesadziłas z tą wyprawka po co 40 pielucu tetrowych przecież używasz pampersy szkoda gadać NIE KUPUJ TEGO CO CI NAPISAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydasz majątek a połowy rzeczy nie bedziesz używać po co herbatka z kopru będzie potrzebna to kupisz a po co od razu tyle śpiochów pajacyków SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka prosze
chcialam pomoc przeciez to jest przykład do modyfikacji a wydaje sie byc pomocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek taki ladny
no rzeczywiscie sporo tego, z ubrankami wstrzymam sie jeszcze, mam to szczescie, ze moja mama pracuje w takim sklepiku, wiec ma mozliwosc wziecia ubranek "z samochodu" tzn bez marzy, duzo taniej, poza tym mysle, ze takie dziecko wbrew pozorom szybko rosnie wiec duzo ciuszkow nie ma co kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek taki ladny
pewnie, dzieki, lista sie przyda a ilosc zawsze mozna zmodyfikowac do wlasnych potrzeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARRO
ok ale po co wydawac tyle kase na rzeczy które nie bedą Ci potrzebne wiem to z własnego doswiadczenia kupiłam rozmiar 56 a dziecko jak sie urodziło miało 58 cm więc wogóle nie uzywałam tych rzeczy mozna tak wymieniac i wymieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka prosze
a gdzie w tej liscie jest rozmiar podany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARRO
ja podałam przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka prosze
ja jak robiłam wyprawke-2 lata temu -bylam zupełna laiczka i ta lista mi sie przydała-mam ja w ulubionych do dzisiaj -chociaz nie jest w 100% trafiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka prosze
pomysl jeszcze autorko co jest potrzebne dla Ciebie do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKkkk
mojim zdaniem nie jest trafiona ta lista tylok nie piszcie teraz ,że trzeba 5 koszul do szpitala ja miałam swoja a i tak korzystałam ze szpitalnych mogłam zmieniac kiedy chciałam a przecież nie kupie 10 koszul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana wyprawką
Witajcie! Pożyteczny temacik, zamierzam wziąć pod uwagę proponowaną tu wyprawkę, ale zastanawiają mnie ilosci wszystkiego ... Powiedzcie, czy to naprawdę konieczne, czy taka ilość kaftanikow, śpioszek, koszulek ... Zapewne chodzi o to, żeby zaraz nie prać i mieć na zmianę?! I proszę o uświadomienie mnie w temacie, co zabrać dla dzidziusia do szpitala ... Jeśli ktoś może sporządzić tu taką listę dla DZIDZI i MAMY. Bedę wdzięczna. Aha, uwzględniając porę roku, lato-lipiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×