Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poczatkujaca gotujaca

jak gotowac zupke dla 5mczniaka?

Polecane posty

Gość poczatkujaca gotujaca

Jak gotowac zupki dla niemowlaków by dziecko chetnie jadło?co dodajecie do warzyw by zupka miala dobry smak?bo jak ja ugotuje to maluch nie chce jesc,mimo iz miksuje blenderem,zupka ma nieco inny smak niz ta ze słoików np.bobovity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
ja zaczynalam od semej marchewki z ryzem. potem marchew z ryzem i piersia z kurczaka, na przemian z piersia z indyka. Ryz zastepuje czasem ziemniakiem, albo daje jedno i drugie, kawalek pory, troszke soli, albo bez - to jest ulubiona wersja mojego Malego. Stopniowo dodawalam inne warzywka kawalek pietruszki, selera, nie zawsze daje. Ale daje tez czasem troszke groszku z puszki, albo kawalek kalafiora czy brokula. My skonczylismy teraz 8 miesiecy, wiec i wiecej nam wolno. A Ty musisz pamietac, ze wywar z warzyw czy miesa mozna dopiero po skonczeniu 5 miesiecy, wiec ja z wygody zaczelam gotowac dopiero od 6 miesiaca... I mam odwrotny problem - moj Maluch nie chce juz jesc sloiczkow... To nasze zupki, ale z checia wyslucham innych Mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo moge powiedzieć włoszczyzna plus ziemniaczek plus pierś, potem szynka gulaszowa, z krupniczkiem ale na kaszy jaglanej, i zawsze łyżeczka masełka, borkuły, kalafiorek, selerek, kalarepka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×