Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Citrinka

Jakie witaminy?

Polecane posty

Gość Citrinka

Dziewczyny, poradźcie mi jakie witaminy kupić? jestem w 24 tc, morfologię mam troche kiepską i gin kazał mi dziś jakiś zestaw dla ciężarnych kupić. Powiedział, że nie poleca nic konkretnego. Co Wy bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weac
Ja brałam feminatal tak mi poradził lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też brałam feminatal w ciąży i teraz też biorę /karmię cyckiem/, gin polecał albo feminatal albo prenatal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porównaj sobie skład kilku takich zestawów. Ja np. biorę Prenatal bo ma więcej kwasu foliowego i żelaza (co nie każdej ciężarnej jest potrzebne). A na koniec porównaj sobie cenę, bo czasem preparaty o identycznym składzie drastycznie różnią się ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dlugo wybieralamm i czytalam sklad, wzielam te ktore maja najmiej zaleza bo po zelazie mialam biegunki. łykam centrum materne, w ogole maja troszke mniej witamin niz wszystkie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciazy bralam najpierw centrum materne, ale kosztuje sporo (30 zł)...potem zaczelam brac feminatal (skład bardzo podobny, porównywałam) są sporo tańsze:) Teraz karmie piersia i biorę Prenatal w wielkim opakowaniu 100 tabletek za ok 30 zł....starcza wiec na 3 miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrusja
Ja biorę ten najnowszy Feminatal Metafolin 400 + DHA, który zawiera metafolinę wspomagającą przyswajanie kwasu foliowego. Szczerze mówiąc to biorę go nie tylko ze względu na tę metafolinę, ale też dlatego, że tabletki ma małe, a ja mam problem z łykaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×