Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszka83

gdzie z malym dzieckiem na wakacje ??

Polecane posty

mały w sierpniu konczy rok a my chcemy na przłomie lipca / sierpnia jechac nad morze gdzie polecacie dajcie jakies namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamy podzielcie się swoim doświadczeniem odnośnie spędzonych wakacji z MALUCHAMI Co spakować ?? Jaki krem z filtrem ?? Co w apteczce ?? Gdzie pojechać ?? Jak przeżyć długą podróż bezpiecznie ?? Czego wolno a co można ?? Itd ... Co wakacje oznaczają dla rodziców Małego Odkrywcy ?? Odpoczynek czy jeszcze więcej obowiązków ?? Chwilę oddechu czy same zmartwienia... No to miłego pisania - zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w twoim przypadku
do Holandii.Tam mozna legalnie trawe jarac:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczka pełną gebą
Ja bym sie jeszcze nie zdecydowała na wyjazd nad morze.Moja córka kończy teraz rok,na urlop jedziemy w lipcu i wybraliśmy jeziora.Cisza,spokojna okolica..wynajelismy ogrodzony domek nad samą wodą.Dodam,że zabieram tez prawie 7 latka i psa...ale nad morze jeszcze z małą nie.Za duzo ludzi,pełne słońce na plazy i gwar...chyba,że znajdziesz miejsce odludne,spokojne i bez tłumu młodzieży na ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooo
tylko na wyjazd nad morze cię stać???? :P buhahahahaha ja zabieram mojego roczniaka z mężem na Karaiby :D :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczka pełną gebą
No ciekawe,moja przyjaciólka w zeszłym roku była z 2,5 córką w Tunezji i bardzo narzekała.Mogła dopiero wychodzic z dzieckiem po godz 17 bo takie były upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooo
gówniarza to może ty masz dejzi69, wylewasz tu swoje frustracje, że ktoś może a ty nie...żal dupę ci ściska...:P a nawet jeśli dopiero będę wychodzić po 17, to co, mi to nie przeszkadza, ważne, że znowu tam będziemy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczka pełną gebą
To trzeba było pisac od razy ,że jedziecie na wakacje dla siebie a nie dla dziecka.Bo wybacz,siedzieć z dzieckiem latem w hotelu do godz 17 to chyba zadna frajda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OportunistkaOO
nie podniecajcie sie tak ta tunezja spicie tam w marnych hotelach bez klimy :P polskie morze jest w porownaniu z tunezja drogie i własnie ci ktorych nie stac na 2 tygodnie w polskim kurorcie jada do ciepłych krajów na wczasy dla biedoty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooo
Allegrowiczka, nawet nie wiesz ile rzeczy można robić z dzieckiem do 17 w takim miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczka pełną gebą
Skąd wiesz,że nie wiem.Co np siedząc w hotelu robisz? Słycham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooo
nie wiesz co robię z dzieckiem w hotelu bo cie ta nie ma, prosta sprawa :P nie rozumiem, czemu wszystko tak osobiście odbieracie hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OportunistkaOO
co robi do 17 odreagowuje frustracje na dziecku bo mezulek na plazy laski wyrywa a ona tam z tym dzieckiem musi siedziec a dzidzia jak nie jedzenie to sranie i jeszcze ten obolały krzyz bo dzidzia zaczyna chodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczka pełną gebą
Skoro piszesz ,że mozna wiele wspaniałych rzeczy robić do godz 17 w hotelu z dzieckiem to słucham jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooo
oportunistko rozumiem, że swoje doświadczenia opisujesz z zeszłego roku nad morzem buhahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OportunistkaOO
jasne kochana jasne :) napisz co robisz z tym dzieckiem do 17 bo moze ja mam jakies złe doswiadczenia i zle wychowałam dziecko. Moze niektore dzieci w tym wieku moga porozmawiac na powazne tematy i wpasc do baru na drina ?? Twoje ma jakies szczególne zdolnosci w tym temacie? bo moje jakos nie bardzo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooo
jezu ile w was jadu... moje dziecko śpi dwa razy dziennie, więc w wolnym czasie można chodzić na basen dla dzieci, do sal zabaw a nawet bawić się dziecka zabawkami w pokoju, poza tym zwiedzać i odpoczywać...:D no ale jeżeli ty tego nie wiesz mając dziecko, to ja nie rozumiem o co ci chodzi...?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmhmmmm
no prosze ile propozycji sie posypalo .... zreszta jak zwykle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez planuje wyjazd nad morze pod koniec lipca.. myslalam o wladyslawowie.. ale troche boje se tlumow;/ 2ga opcja to grzybowo - zadupie nad morzem.. jakich malo, zero lydzi na plazach itd.. ale to z kolei nie za bardzo dla mnie.. poza tym jakby byla brzydka pogoda to nawet nie byloby gdzie wyjsc takie zadupie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczka pełną gebą
Zwiedzać?Ciekawe w 40 stopniowym upale....pytam o HOTEL!!! Ale tak myslałam....nic ciekawego nie napisałaś.Ale w sumie co my "biedacy" spędzający wakacje w Kraju możemy wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooo
a czego oczekiwałaś wspaniałego Allegrowiczko...? nie wiem, może z rocznym dzieckiem twoim zdaniem powinnam na naukę surfingu chodzić...? :P nie wiesz, że do zwiedzania są też zadaszone miejsca? :P jezu szkoda mi was i waszych beznadziejnych wynurzeń i usilnych prób kompromitacji mojej osoby...szkoda tylko, że kompromitujecie siebie :P nara a p.s. na weekend majowy wybieramy się do Portugalii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczka pełną gebą
Moment moment,sama przecież siebie kompromitujesz...."gówniarza to może ty masz dejzi69, wylewasz tu swoje frustracje, że ktoś może a ty nie...żal d**ę ci ściska..." "o jaaaaaa na prawdę bylaś w Turcji ze swoim młodszym buhajem? mam nadzieję, że szybko cię wymieni na młodszy model buhahaha "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada mniam
dejzi69 gdybys nie byla sfrustrowana stara bezdzietna dupa to nie przesiadywalabys calymi dnaimi na kafe dla ciezarnych i matek.Co tu robisz?Widocznie czegos ci brak i te braki probujesz tu wyciszyc.Lazisz Po kafe i gnoisz wszystkie babki!Wg.mnie nie ma cie kto po prostu wyruchac zal ci dupsko sciska ze kobiety tu przesiadujace maja mezow dzieci sa spelnione i szczesliwe.Jestes chora z zazdrosci kipisz jednym slowem!Jestes zalosna!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooo
Allegrowiczko widzę, że już nie masz się do czego przyczepić...:O :P no ale co mnie to obchodzi :P mam ważniejsze sprawy niż użeranie się z wami i czepianie się słówek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczu wściekły błysk
myszka83 powiem Ci szczerze że rok to trochę za mało chyba ale to Twoja decyzja, jeśli się zdecydujesz to wybierz miejscowość spokojną i mniejszą , nie żaden kurort to po 1, po 2 na pewno będziesz miała więcej obowiązków niż odpoczynku, po 3 znam ludzi którzy byli z małym dzieckiem nad morzem takim które wymagało wózka, i powiedzieli że nigdy w życiu nie zrobią takiego błędu, po 4 bezdyskusyjnym plusem jest jod obecny w powietrzu który będzie bardzo zdrowy dla dziecka. Sam bagaż dla dziecka jest przeogromny bo musisz wziąć pod uwagę każdą możliwą pogodę, dziecko wiadomo bardzo się brudzi więc nie możesz sobie pozwolić na 3 koszulki no chyba że będziesz na bieżąco prała ale nie wiem co to za urlop.Decyzja należy do Ciebie ale ja bym nie pojechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany - taki fajny temat, a taka atmosfera:-( Owocowa mamo - my zamierzamy wybrać się do Pucka - tłumy mniejsze niż we Władysławowie, a super baza wypadowa na Hel czy do Trójmiasta w razie braku pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×