Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Na Aniołka

Na Aniołka

Polecane posty

Gość Na Aniołka

Dwie małe prośby: 1. Kliknij w link a potem w kwadracik i oddaj głosik:) 2. Zostaw tutaj choć jedną literkę, żeby temat nie spadł:) Z góry baaaaardzo dziękuję. tu http://www.cwiczzmaluszkiem.pl/gallery_view.php?type=photo&page=3&id=5338&from=gallery i tu http://www.cwiczzmaluszkiem.pl/gallery_view.php?type=photo&page=3&id=5342&from=gallery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggggggg
jest wątek konkursowy polecam tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pieska
Ja nie kliknę, bo mnie zawiodłaś. Nyślałem że to jakaś nowa pozycja do seksu, a to jakiś bzdurny konkurs :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na Aniołka
na pieska: wiedziałam jak zatytułować temat, co? ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normale ...chyba
juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamano co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na Aniołka
owocowamama: co ten temat ma wspólnego z godnością? A właściwie z jej brakiem (który mi zarzucasz) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na Aniołka
ggggggggggggggggg - dzięki:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"PROSZE GLOSUJCIE NA MNIE" "PRRRRRRRRRRRRRRRROSZE" byc moze nic nie ma;):P tak sobie pisze... "baaaaaaaaaaaaaaardzo" dziekuje bogu ze nikt i nic nie zmusza mnie do lizania nikomu dupy i proszenia sie o glupi glosik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocowamama: wypowiem się pod moim stałym nickiem. Jesteś beznadziejna!:o Szyderstwo i ironia to cecha ludzi słabych. Jeśli widzisz coś złego w konkursach dla niemowlaków to powiedz to np. firmie Pampers, która akurat ten organizuje albo zamilcz. Moja prośba nie jest błaganiem, tylko ładną i grzeczną prośbą nikogo do niczego nie zmuszającą. I polega prawie na tym samym co Ty robisz w swoje stopce - Ty chwalisz się urodą dziecka (zresztą bardzo nachalnie), a ja umiejętnościami (bo oto chodzi w tym konkursie). Nie wystawiałabym raczej swojego dziecka na konkurs piękności:o PS: a zanim zapytasz \"cóż to za umiejętność podnieść się na przedramionach\" to powiem, że mój synek ma tak półtora miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczekuje Twojej odpowiedzi. Ładnie wykonałaś polecenie, żeby przeczytać moją odpowiedź i wystarczy. No chyba, że bardzo chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja -OOO! pod stalym nickiem!! niesamowite! to przepraszac mam bo nie jestes pomaranczowa??:D:P Szyderstwo i ironia to cechy ludzi inteligentnych, moja mila;) Masz jakies dyktatorskie zapedy.. proponuje wykorzystac je w stosunku do meza albo dziecka;) a teraz do rzeczy - dla mnie skomlesz jak pies.. jak akwizytor.. jak sama nie wiem co.. prosisz sie o glosy a to jest wg mnie zenujace - ale spoko, kazdy robi co lubi i umie najlepiej:D uwazasz ze takie zebranie o glosy jest w porzadku?? otoz nie porownuwalabym tego co ja robie do twojego "proszenia sie".. 1 ja o nic nie prosze i wisi mi to czy komus sie stopka podoba czy nie;) 2 ja nie wynosze z tego zadnych korzysci, nie czekam az ktos powie "o jakie masz piekne dziecko"..itd poza tym zartujesz czy jestes tak infantylna piszac mi ze w tym durnym konkursie chodzi faktycznie o umiejetnosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodam ze nie chce mi sie juz prowadzic z Toba dyskusji.. swiata calego do siebie nie przekonasz, mnie sie poprostu nie podoba to co tu zrobilas, uwazam ze to niesprawiedliwe, prostackie i ponizajace mam prawo tak uwazac? mam wiec dalej prowadz sobie monolog;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaj ze zrozumieniem i nie bulwersuj się tak - to raz. Dwa - nigdzie nie prosiłam o przeprosiny:o Za dużo próbujesz wyczytać między wierszami. Trzy - napisałam, że szyderstwo i ironia to cecha ludzi słabych a nie nieinteligentnych. Jeśli dla Ciebie antonimem słowa "słaby" jest słowo "inteligentny", to gratuluję tej inteligencji. Cztery - ja podchodzę do konkursu tak jak jest w regulaminie, a jak to kto odbiera to już jego sprawa. A co do tego, że "się proszę" vel "skomlę jak pies" odnosić się nie będę bo szkoda moich palców. PS: dyktatorskie zapędy powiadasz? hmm... dzięki za uświadomienie na pewno to jakoś wykorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×