Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MONTII

TAK/NIE...wypada? wesela...problem z sukienka wejdz i odpiowiedz

Polecane posty

Gość MONTII

w sobote ide na wesele, a jako ze odbywa sie ono na wsi :/ nie wiem czy wypada isc w malej czarnej? panna mloda delikatnie mi powiedziala ze nie wypada a jak wy sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka s padla
raczej nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm
a dlaczego nie wypada ja uwazam ,ze mozna isc w młej czarnej na wesele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONTII
ja tez jestem zdania ze wypada bo czarna sukienka zawsze byla oznaka elegancji no ale chce zobaczyc co inni sadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na nie. nie ze względu na jakieś głupie przesady i co pomyślą ciotki czy babcia czy ktoś tam. panna młoda zasugerowała ci że nie wypada to jej wielki dzień uszanuj jej zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey_m
nie ma znaczenia czy wies czy nie...Ubranie sie na wesele na biało,ecru badz czarny to nie takt bardzo duzy!! Prosta odwieczna zasada jak chodziz na wesela to chyba widzisz,ze nikt na czarno nie przychodzi to jest na takie przyjecia wieczorowe albo na pogrzeb czarny...kolor biały i mu pokrewne jest dla panny młodej...i czy w miescie czy na wsi zasada ta sama...Bardzo dobrze Ci Panan mloda dala do zruzumiania ja bym nawet w prost powiedziala ze to nie żałobne przyjecie ani nie dyskoneta tylko wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia_julka
Nie zakłada sie na wesela czarnej sukienki, ani sukienki w kolorze sukni panny młodej. Jedyne co znalazłam w necie, na poparcie tej tezy to porady w Claudii i jesli chcesz trzymac fason, to nie zakładaj czarnej sukni na wesele, chocbyś nie wiem jak nie lubiła panny młodej. http://www.claudia.kobieta.pl/claudia2/index.jsp?place=Lead12&news_cat_id=99&news_id=1359&layout=1&forum_id=786&page=text Mam piękną czarną suknię. Czy mogę ją założyć na ślub? Przyjęło się, że żadna z zaproszonych pań nie ubiera się tego dnia na czarno, bo to nieodpowiedni kolor na taką okazję. Ale nikt nie powinien ci czynić wyrzutów, gdy połączysz sukienkę z jasnym żakietem (nawet białym), a wieczorem narzucisz na ramiona szal, który rozświetli kreację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu, skoro ja mam zalobe i mam 2 sluby cywilne i jedno wesele to mam isc na czerwono?:o a mala czarna to klasyczny ubior wiec ja uwazam ze ejst ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia_julka
Jak masz załobę to: primo - nie idziesz na wesele, secundo - idziesz i nie kłujesz nią w oczy nowozeńców. To jest ich radosny dzień, nie musisz im przypominać o tym ze kiedys nadchodzi kres... Nie dyskutuję wiecej, bo i nie ma o czym. Chcecie iść w czerni to idzcie, jak ktos się burakiem urodził królewną nie umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, kazdy robi jak uwaza. a burakami nazywaj sobie swoich kolegow/kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONTII
no dawajcie wiecej odpowiedzi bo juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli już panna młoda wspomniała że nie wypada, to nie ubieraj czarnej sukienki. Trzeba szanować zdanie panny młodej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashantii
panna mmloda dala do zrozumienie ze wolalaby nie widziec gosci na czarno, a ty jeszcze masz watpliwosci? :o:o gosh...to sie nazywa kultura.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz w tym w czym czujesz się dobrze. Ja również idę wkrótce na wesele w czarnej sukience a do tego białe bolerko oraz biżuteria i nie widzę w tym problemu. Osobiście wole kolor czarny sukienki niż jakiś różowy czy złoty. Moje koleżanki tez nie widza w tym żadnego nietaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani jebusiowa
nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biurwa
raczej nie wypada, czerń źle się kojarzy, tym bardziej jeżeli sama panna młoda zasugerowała ci że nie wypada to uszanuj jej zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×