Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaffkaa

wytrysk z pochwy?????

Polecane posty

Gość tez tak chce
maurinus z tego co wiem nie wszystkie kobiety moga to miec, tylko czesc z nich...a wiec te ktore tego nie zaznaly niekoniecznie maja kiepskich kochankow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam powyższe posty bardzo uważnie. Jestem w stałym związku już od ponad 21 lat. Panie, które nie doznały rozkoszy jakie za sobą niesie kobiecy wytrysk, nie muszą od razu pisać, że nie każda kobieta jest w stanie odczuwać tak intensywnie oraz połączony z kobiecym wytryskiem. To nie prawda. Tego należy się nauczyć. Samą siebie, a przede wszystkim partnera, bo to właśnie wiele od niego zależy : jego umiejętności, wytrwałości, jak bardzo was kocha i jak bardzo zależy emu na zadowoleniu i zaspokojeniu was drogie panie, a nie tylko samego siebie. Mężczyzna musi również zaakceptować, że nie tylko on mam prawo do wytrysku, ale również kobieta. Natomiast wy miłe Panie- musicie zaakceptować własne ciało, seksualność i pokochać siebie wyzbywając się kompleksów, zahamowań i zaufać partnerowi. Doprowadzenie kobiety do wytrysku to przede wszystkim "trening" odpowiedniego masażu, umiejętności rozluźnienia się, skupienia na partnerce. Ejakulant kobiecy to nie jest i nie ma nic wspólnego z moczem jak sugerują tutaj niektórzy. Proszę najpierw poczytać troszeczkę - google każdy przecież ma i może się troszeczkę w tej dziedzinie dokształcić zanim wygłupi się i popisze ignorancją. Tutaj krótki film obrazujący jedną z technik doprowadzających kobietę do wytrysku - polecam http://img190.yfrog.com/i/squirting1.mp4/ Może komuś się przyda ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj jeszcze krótki artykuł dla tych, których interesuje - cóż to za tajemniczy płyn wydobywa się z okolic pochwy? ... I nie jest to jak już wyżej pisałam mocz, ani jak ktoś powyżej napisał "płyn punktu G" - bo czegoś takiego NIE MA! Więc jeśli ktoś nie wie, niech poczyta - warto http://www.papilot.pl/article/5749/Fontanny-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmoczony
JAK TO ZOBACZYLEM ODRAZU ZABRALEM SIE DO ROBOTY ;P PRZED ZAWIESCIE CHLAPACZE:D;D;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anzelm Jaroszy
A gdzie u kobiety są zbiorniki z tym płynem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsobiepan
Ten gościu z góry ma racje.Chodzi tu o punkt G . Ja o tym słyszałem jak miałem 12 lat, a Wy kobietki nie? Tyle was tu jest, aż wstyd ;) I z tymi 2L to prawda , oczywiście nie na raz bo to głupota ale kto powiedział, że kobieta nie może dojść do orgazmu więcej niż jeden raz;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tareyro
Moja dziewczyna dostaje wytrysku gdy pieszczę ja oralnie ii muszę przyznać ze zapach jest dosc intensywny ale bardzo przyjemny :P ii strasznie podniecający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo z tym jak z yeti
Wszyscy costam slyszeli ale nikt nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo z tym jak z yeti
NaukoFcy twierdza ze ejakulat nie ma zapachu :D Ciekawe co czujesz , chyba cieple siuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejakulat na baaardzo słaby zapach intymny i taki słodkawy smak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo z tym jak z yeti
Moze ci sie z miodem pomylilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się mogę wypowiedzieć na ten temat. Otóż Kobietki wy moje drogie ja osobiście przezywam to przy masturbacji. Z partnerem też mi sie to udało. Podrażniając łechtaczkę jest silne napięcie. Wystarczy tylko żebyś była podniecona. Bądź co bądź ale jesteśmy tylko ludźmi którzy czasami potrzebują rozładowań. Włącz filmik, popatrz chwile a gdy będziesz już "mokra" podrażniaj łechtaczkę dwoma palcami. Nie przestając :) na pewno będziesz czuła jak się zbliża i pamiętaj nie przestawaj ! Bynajmniej u mnie to działa. Jest naprawdę mega-bosko :D To dla tych którzy by chcieli to przeżyć. Mam nadzieje że w jakiś sposób pomogłam :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak non stop
ja mam tak non stop okolo 2-3 litrów w ciagu godziny łózko pływa, za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ex tak miala Naprawde sliczna kobieta ! Marzenie kazdego faceta :) Jak sie kochalismy lalo sie z niej szklankami !!! Na 100% nie byl to mocz to cos innego cisnienie miala czasem niesamowite :) Minus taki ze pozniej cale lozko mokre :/ Na tylnym siedzeniu w aucie rownierz mokro jakby sie 2 litry wody wylalo :) ale niesamowite ciepelko na cialko idzie jak kobieta ma takie wytryski w trakcie stosunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem chce sprobowac czegos nowego, bo zawykla masturbacja mnie juz znudzila np. paluszki albo prysznic. Jestem dziewicą dlatego musze troche uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnbnbnbnfjgfd
a ja to przeżyłam 2 razy jużale tylko w trakcie stosunku nogdy podczas masturbacji. Jest wspaniale...ostatnio siedzialalam na moim patrnerze od tyłu i ujeżdzałam go i nagle , niespodziewnanie wylalam sie cała na niego....mój facet był niesamowicie podekscytowany....a ja zaraz po tym nie mialam sił na nic ...tylko chcialam pić i spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialas fajne przeżycie :)). Ja nie mam partnera więc nie moge sobie na to pozwolic. Moze znacie jakies fajne sposoby masturbacji. Bylabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnbnbnbnfjgfd
Ja sie aturbuj wibratorem gdy juz nie moge wytrzymać i nie widze dłużej mojego partnera....ale to niejest to samo....wolę zdecydowanie poczuć te bliskosc fizyczna - poza tym nigdy niemialam orgazmu z wytykiem podczas masturbacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdhdg
moze szukacie chlopaka? ja sie chetnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że żadna masturbacja nie zamieni tego co czuje się z partnerem. MAGDA2719 może poprostu spróbuj z chłopakiem coś takiego przeżyć :) No chyba że nie masz partnera i wolny strzelec z Ciebie :) To na pewno coś poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj jej furosemid
do herbaty to nie bedziesz musial piescic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak w snach
i na filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewica tesz morze doswiadczyc takiego wytrysku czy musi pierw miec ten pierwszy raz za sobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśqa
Ja mam coś takiego... Nawet 3 razy pod rząd... zastanawiam się czy wszystko że mną w porządku skoro mam takie ciśnienie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajno frelka
co za pierdoly was sie trzymia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×