Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaffkaa

wytrysk z pochwy?????

Polecane posty

Gość kaffkaa

sa kobiety,ktore potrafia miec wytrysk,jak to jest naprawde??czy ktoras z was tak ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doswiadczylam tego tylko raz....ja tego nie widzialam widzial partner ktory byl miedzy moimi nogami...podobno zalalam mu buzie soczkami jak trysnely...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buldog
a ja widzialem tylko na filmie i chetnie bym w nim wystapil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdkowa
hmmmm,w telewizji mowili,ze tak naprawde nie wiadomo czym to jest spowodowane,moze to mocz??taka wersje tez biora pod uwage,podobno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffkaa
miauczydelko,czulas mocz czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salina
Ja słyszałam, że wytrysk jest wtedy, gdy kobieta już dostanie orgazm, ale wciąż uprawia seks i już nie wytrzymuje z tej rozkoszy. Ta wersja wydaje mi się całkiem prawdopodobna choć sama nigdy nie miałam wytrysku i właściwie chyba nie chcę mieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2CRAZY4U
Kobiecy Wytrysk- to płyn punktu G- może podczas takiego wytrysku wypłynąć nawet do 2l płynu. Nie jest to mocz- ten płyn pachnie raczej jak konieczyna, słodkawo. Przy odpowiedniej dość mocnej penetracji bądź uderzeniami palca w punkt G, podrażnia się go i kobieta odczuwa silną potrzebę parcia- wtedy ten płyn się wydostaje. Kwestia umiejętności partnera i kobiety- bo to od niej zależy czy podda się parciu czy też nie. Ogólnie polecam- super sprawa i super uczucie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salina
2CRAZY4U jesteś kobietą czy mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salina
Obejrzę jak nie mama wyjdzie z mojego pokoju. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za bzdury wypisujecie jakie 2 L płynu może wytrysnąć z pochwy kobiety To są idiotyzmy wymyslone przez osoby nieznające anatomii ,gdzie taka ilość może się zmieścić nawet pęcherz moczowy ma trudności z utrzymaniem takiej ilości a gdzie pochwa ktora jeszcze przed chwila miała w sobie penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squirttttttttt
czy ta strona jest bezpieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2CRAZY4U
Jest to płyn ustrojowy- nie mówię, że ma tyle wylecieć od razu- ale taki wytrysk można mieć co kilka chwil i za każdym razem będzie spory- a jeżeli ktoś uprawia seks godzinę albo dłużej to chyba logiczne, że 2litry się uzbiera- z resztą zobacz filmik cały to się przekonash ile tego może być. Sama często mam takie wytryski i mało tego nie jest. posciel do wymiany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2CRAZY4U
Bezpieczna! tak samo jak www.redtube.com tak i www.xvideos.com są to filmiki za free wstawiane przez ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzisz jeżeli jesteś kobietą ze ten płyn to mocz ktory wytryskuje bo on podraznia jej palcami mięsien cewki moczowej a skórcze orgazmiczne powoduja wyciskanie go na zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba nie chcesz mi wmówić, że ja nie wiem jak pachnie mocz i że ma kolor żółty- a ten płyn jest bezbarwny, bezsmakowy i pachnie słodko kolego! Z resztą sama czuję że leci z górnej partii pochwy a nie z cewki przy wyjściu... eh najwidoczniej nigdy nie miałeś z tym do czynienia- może czas się podszkolić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez jaj, na tym filmie akurat widac wyraznie, że ten płyn nie wydobywa sie z pochwy tylko z cewki moczowej. Widać to na samym koncu, przyjrzyjcie sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy wejsciu do pochwy sa gruczoły bartoniniego ktore wydzielaja śluz do nawilżenia pochwy i jeżeli facet naciska na nie to poprostu wciska większa ilość i to było u ciebie ale to są kropelki a nie 2L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wyleciało pół szklanki-gdzieś:p ale to i tak mało istotne bo przy sikaniu masz więcej przyjemności niż przy wytrysku kobiety-wyleci i tylko pod dupskiem mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinca
mój mąż już doszedł do takiej perfekcjiiiiiiiiiiiiii .... :) bardzo przyjemne uczucie, ale już w trakcie wytrysku ponieważ wcześniej jest tak silne doznanie(nie umiem tego opisać), że czasami się wycofuję, i prawdą jest to,że jest mokro!!! bardzo mokro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htz
Moja dziewczyna ma wytrysk zakazdym razem kiedy sie kochamy ! MASAKRA!!!!!!!!!!!!!! UWIELBIAM TO !!!!!!!!!! to nie jest jakis maly ciurek tylko prawdziwa pompa! :> Kto neidoswaidczyl niech zaluje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkakakkakaaka
ja kiedys kiedy keszcze nie bralam tabletek kochalam soe z mom facetem z takim oto zestawem - gumka plus globulka i pewnego razu jak mialam orgazm, bardzo silny to cala ta woda z globulki (ponad szklanka na pewno) wytrysnela z taka sila ze on byl caly mokry:D:D:D:D:D najpierw byl w szoku , potem myslalam ze to wytrysk a potem sprowadzilam go niestety na ziemie ze to tylko globulka, ale ubaw mielismy niezly, zwlaszcza z naszych zdziwionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkakakkakaaka
zdziwionych min mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murinuss
Kilka słów dla Panów którzy twierdzą że te wytryski to mocz... otóż drodzy pseudo kochankowie nie jest to mocz i ręczę za to głową ale jeżeli nie możecie dać swojej kobiecie takiej rozkoszy to bardzo mi was żal,jesteście marnymi partnerami.Ja z żoną jesteśmy 12 lat małżeństwem i wciąż potrafimy się kochać kilka razy w tygodniu i to w ze wszystkimi efektami jaki daje sex.Nie jednokrotnie miałem ten płyn na sobie i w ustach, nie jest SŁONY! a taki jest niestety mocz,zapach też ma slodki a nie jak to jest w przypadku moczu każdy z resztą wie ,prawda? (Cyt." jakis tam facet nie widzisz jeżeli jesteś kobietą ze ten płyn to mocz ktory wytryskuje bo on podraznia jej palcami mięsien cewki moczowej a skórcze orgazmiczne powoduja wyciskanie go na zewnatrz") TO NAJBARDZIEJ ŻAŁOSNA WYPOWIEDZ JAKĄ CZYTAŁEM W ŻYCIU.a sprubuj dzieciaku doprowadzić do takiego wytrysku kobietę drażniąc tylko łechtaczkę ...ja to potrafię nie naciskając żadnych mięsni ,cewki sromu i co tam jeszcze wymyslisz przyznaj się że marny z ciebie facet bo nie możesz doprowadzić kobiety do rozkoszy.Więc chłopcy ,nie wystarczy wsadzić i machać tyłkiem jak szalony bo nie o to chodzi w udanym sexie . Paniom które tego nie doświadczyły serdecznie współczuję.Pozdrawiam murinus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktak
pewnie,ze mozliwe!!!! wczoraj nareszcie sama sie przekonalam, po raz pierwszy w zyciu, co prawda, z przypadkowym partnerem, ale oboje bylismy napaleni i niechcacy tak wyszlo cholera, fajnie bylo, niesamowicie, chociaz sama posciel byla mokra hehe :) ale sie postaral!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnGeLo_Le
Wytrysk jest wtedy gdy podniecimy cewkę moczowąa na niektórych filmach XXX kobiety wprowadzają jakąs substancję do pochwy, ktora imituje wytrysk np. oglądałam taki filmik gdzie baba przez ok. 5 sek. masowała łechtaczke i miala wytrys a to jest zabardzo nie mozliwe. Pozdrawiam, Magda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×