Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filter Ochronny

Czy ona ma racje ?

Polecane posty

Gość Filter Ochronny

Hej Mamuski, Mam do was pytanie i chcialabym poznac wasze opinie. Moja szwagierka ma 2 dzieci - maja po 3 i 5 latek. Ona praktycznie od ich urodzenia przy kazdym, podkreslam kazdym wyjsciu na dwor - nawet jakby mialo to byc 15 minut zabawy w ogrodzie - smaruje ich kremem przeciwslonecznym z wysokim filtrem ochronnym. Nie wazne czy jest to wczesna wiosna, srodek lata czy pozna jesien. Ona wogole prawie im nie pozwala wychodzic na dwor, bo boi sie slonca !!!! A jak juz pozwoli to tylko jak sa wysmarowane tymi wysokimi filtrami. Ja sama mam 6 miesiecznego dzieciaczka, ale nie smaruje go takimi kremami jak wychodzimy na zewnatrz ... A jak wy robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiemleczko9
Przesadza i to bardzo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja małą smarowalam w zimie jak byly duzeee mrozy a ja musialam z nią wyjsc, ale nie kremem z filtrem tylko kremem bambino na kazdą pogode. No i w lecie kremem z filtrem przeciwslonecznym. ale tylko wtedy kiedy musiałam z nią wyjsc gdzie w poludnie jak swiecilo slonce... Tak to jej nie smaruje zadnymi kremami. jesli chodzi o slonce to tez uwazam ze nie jest wskazane dla dzieci. Kolo godziny 12 ( w lecie) kiedy grzeje najmocniej dzieci nie powinny wychodzić na dwór... wiosenne i jesienne slonko nie jest takie mocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam niespelna 6-miesieczna dziecinke i nie przesadzam jesli o kremy chodzi. Wiadomo, gdy zaczna sie upaly - pewnie bede czyms smarowac, gdy bedziemy isc gdzies na dluzszá chwile. Nie uwazam by smarowanie przy kazdym wyjsciu i kazdej pogodzie i porze roku bylo konieczne. Ale moze sie mylé.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremow z filtrami nie powinno sie stosowac u dzieci mlodszych niz 6 miesiecy... a i potem ostroznie bo nie wszystkie sa ok Mysle ze twoja szwagierka nie przesadza, wiadomo slonce nam tez szkodzi. pytanie jest: czy siebie tez tak smaruje? no bo jesli sama stosuje codzien kremy ochronne to nie ma sie co dziwic, ze nie zapomina o dzieciach. powinnam brac z niej przyklad :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filter Ochronny
Kurcze, ale zeby tak za kazdym razem smarowac ? Na przyklad ostatnio dzieci bawily sie przez godzinke w ogrodzie, a ona je smarowala jak na jakas plaze w tropikach. A przeciez na poczatku kwietnia slonce nie jest jeszcze az tak intensywne. I oczywiscie siebie tez smaruje. I jej maz tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×