Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jestem mezem pewnej pani_Pan_W

Proponuję konkurs na osobowość forum ciąża

Polecane posty

Gość Jestem mezem pewnej pani_Pan_W

Dokładnie jak wyżej - za 7 dni podiczymy głosy i zobaczymy kto wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to konkurs
na najbardziej wulgarną mamę na forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polożyć się, noge ulożyc na zwinietym kocu albo poduszkach zeby byla wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nalej letniej wody do miski, dodaj platkow mydlanych aplbo plynu da kapieli i sobie wymocz stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak wpisze z malej literki to mi sie "aktualizuje" i za 2 wpisem zmienia na duze :D:D takie sprytny system :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodeo, rok temu moje koleżanki, ubiegłoroczne majówki, pijały wywar z korzenia pietruszki na zmniejszenie obrzęków, ja tego problemu nie miałam, ale to jest sprawdzony sposób i polecany przez lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu a taki wywar sie kupuje czy samemu sie robi? jesli samemu to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby miś - dzieki za porade!:)niestety nie dam rady wypic FUUJ nie cierpie pietruszki:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea ja spuchlam w ciazy tak ze nie bylo mi widac kostek.. wygladalam jak balon.. w ciazgu tygodnia z 7 kg przybralam - zatrzymala mi sie woda moze powinnas ograniczyc ilosc wypijanych plynow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owocowa- ale mnie spuchla tylko stopa prawa reszta jest ok.na szczescie.Kurde z tym piciem tez bedzie problem bo ja w ciazy wiecej pije niz jem:(Cholerka jeszcze 2- 3 tyg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodeo, ale jak opuchlizna po nocnym odpoczynku się nie zmniejszy, fruń do lekarza!!! MaMani, gotujesz ;) obierasz pietruchę, kroisz w mniejsze kawałki zalewasz wodą i gotujesz do miękkości, "kompot z pietruszki" wypijasz, gotowaną zagryzasz ;) a jeszcze posiekaną zieloną możesz przyozdobić :) świetne żródło dodatkowej łatwoprzyswajalne wit. C i na oddech dobrze działa! pietruszka rulez! pooglądałam dziś zdjęcia mani na n-k świetna jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby miś - pytam serio!czemu do lekarza???myslalam ze to normalne jak stopy pod koniec ciazy puchna!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby miś dziekuje ci bardzo 🌼 wykorzystam ten kompot pietruszkowy bo pewnie już niedlugo mi sie przyda :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodeo, puchnięcie jest na ogół normalne, ale normalne też jest, że po nocy ustępuje, gdyby jednak nie ustąpiło... porady na forum mogą nie wystarczyć ;) odpoczywaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby miś - wlasnie przeczytalam w internecie co to moze byc cholera jasna:(:(:(Zobacze czy jutro rano tez bedzie taka spuchnieta.Jesli tak odpukac to spadam do lekarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z ta osobowoscia
Ja tez proponuje dejzi 69 jest tak rypnieta ze zasluguje na kafernianego glupola roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×