Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwasia

proszę o pomoc mamy noworodków

Polecane posty

mam pytanie, nie wiem czy dobrze robię. mam 8 dniowego synka. Powiedzcie czy dobrze robię: mały sie budzi, ja go wtey dbiorę do przewijania, potem karmienie. Mały jednak nie chce spać od razu po karmieniu, czuwa przez2 godziny, domahga sie pokarmu. po dwóch godzinach płacze , musze zmienic mu pieluszkę. potem na uspokojenie dostaje pokarm. i wedty dopiero idzie spac. czy wasze noworodki maja takie fazy czuwania, czy tylko spią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja niunia ma 2 tygodnie
kąpiemy ją po 21h, o 22 juz spi wymęczona ze 3 godziny, budzi sie, zmieniam pieluche przed karmieniem bo wtedy sie rozbudza, karmię, potem musi strawic-odrazu sie nie załatwia z reguły, zasypia po ok godzinnej zabawie sutkiem, budzi sie za ok 2h i nie chce spac 2-3 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja niunia ma 2 tygodnie
męczące bo tez nie spi w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly non stop przy cycu siedzial i tylko przy nim spal nie znalam czegos takiego jak pory karmienia czy snu spal po 15 minut i znowu do cyca ale za to w nocy budzil sie tylko 2 razy no ale w dzien non stop na rekach i cyc no ale kazde dziecko jest inne za to od 4 mies jaet grzeczny jak aniolek i mimo to ze ciagla byl na rekach to sie nie przyzwyczail i wcale go nosic nie bylo trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×