Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość not eat chocko

Nie mam stylu. Jak mam zaczac sie ubierac?

Polecane posty

Gość not eat chocko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostań emo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość not eat chocko
nie chce byc emo, myslalam o czyms takim... stylowym... Typu np. czarny zakiet z srebnymi dodatkami, ale nie wiem jakie spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shot me again
Do czarnego żakietu dużo można dopasować. Ważne jest tylko aby ograniczyć liczbę kolorów w stroju. Czyli np. czarny żakiet, fioletowa spódniczka, czarne rajstopy(np. w jakieś wzory) buty czarne lub fioletowe, pasek czarny, torebka fiotet, biżuteria srebrna. Można też klasyczna metodą dobierania wszystkich dodatków w jednakowym kolorze. Co do spodni to mogą być w kratkę, kantkę, materiałowe, albo i jeansy-co kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz zaczac czesto chodzic po sklepach, przygladaj sie jak sa ubrane manekiny.sprzedawczynie sklepow swietnie dobieraja ciuchy.podpatrz za nimi .kupuj najlepiej to w co jest ubrany manekin-jesli oczywiscie ci sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie zacznij nosić rurek, balerinek i żółtych płaszczyków, plus wielka torba i plastikowe kolczyki, bo 90% ulicy tak się nosi. Kretyńska moda, wedle której niskie i grube dziewczyny wbijają się w rurki i baletki i wygladają w nich jak opięte balerony. Nie każdemu pasuje to co akurat jest modne;) Popieram pomysł z manekinami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shot me again
Tyle, że manekiny teraz właśnie biją żółcią zza witrym sklepowych:P Pomysł niby dobry ale tylko wtedy kiedy to co na manekinie podoba sie nawet po zdjęciu z niego;] A co do kolorków to na początek polecam zacząć od uniwersalnych barw, tak żeby pasowały do wiecej iż jednego zestawu (czerń ,biel, popiel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hekeh
hehe... manekinów sklepowych wcale nie komponuja sprzedawczynie ;) tylko jest kilka wyżej postawionych ludzi o tego ;) one co najwyżej ubierają te manekiny, w ciuchy które im karzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
styl to rzecz strasznie indywidualna, bez sensu zebys zaczela sluchac nas a pozniej 20 razy zmieniala styl. ja kupuje poprostu to, co mi sie podoba. a ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuj gazety avanti, cosmopolitan. wybieraj sklepy ktore zawsze sa na "czasie" orsay, reserved, zara, h&m, vero moda, mysl nad tym co ubierasz, komponuj kolorki.... dbaj o dodatki.paski imitujące prawdziwa skore, fioletowy, czerwony miej w swojej szkatulce , duza bransoletke, długi bardzo łancuszek z wisiorkiem [mozna kupic w h&m] fajne sa teraz kroje asymetryczne - opadajace na jedno ramie tuniki, i wzory geometryczne koła kwadraty itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×