Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .......pomysł na biznes......

KOSMETYKI z U.S.A- chcę handlować....................

Polecane posty

Gość .......pomysł na biznes......

Mam swietne dojscie do kosmetyków w USA i myślę nad tym zeby zacząc nimi u nas handlowac.Kurs dolara jest tak niski ze naprawde by się opłacalo, poza tym to są swietne kosmetyki które sama używam i ciągle zamawiam koleją partie:) Jak to najlepiej zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
tzn z przesłaniem do polski nie bedzie problemu, jedynie zastanawiam się co dalej.....co najlepiej zrobić, czy otwierac sklepik czy allegro?? jesli sklepik to czy potrzebe sa jakies papiery zezwalające na handel takimi kosmetykami??czy placi sie jakies clo???jakieś dodatkowe opłaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
czy dochodzą jakies inne opłaty?? Moze jest tu ktoś kto mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
nikt nic nie wei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewczyk burczymucha
clo, vat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
a ile wynosi??wiesz cos konkretniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewczyk burczymucha
w sumie kilkadziesiat procent bedziesz musiala do tego doliczyc (nie mam pojecia, jakie sa stawki celne na kosmetyki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
no ale na allegro ciezko sie przebić z kosmetykami...jestem pewna ze gdybym otwarla sklepik byloby to pewniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
kurcze:( no to pewnie wyjdzie an to ze sie nie opłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje, ze jezeli ktos ci bedzie przesylam te kosmetyki normalna paczka np morka to nie bedziesz musiala placic zadnego cla. Ja nieraz tez wysylam paczki do PL pelne kosmetykow i ubran i nigdy cla ani vat-u nie zaplacilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewczyk burczymucha
Jezeli wartosc produktow przekracza jakas smieszna sume (grubo ponizej $100) to clo i vat sie naleza. To, czy przesylka zostanie de facto oclona, to juz zupelnie inna sprawa. Jasne, ze jak przesylasz niewielkie ilosci podarunkow dla rodziny, to mozesz nawet delikatnie wartosc paczki zanizyc (nie, zebym to pochwalal ;-0). No ale tu ktos mowi o ilosciach handlowych. Szkoda zeby w takim wypadku walic na deklaracji celnej (ktora wypelnic w US trzeba) jej wartosc, powiedzmy, $50. Gdy sie wyda, wtedy clo, vat i kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
jak to?czyli za nizsza kwote to trzeba placic clo a jak jest wiecej kosmetykow to juz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
Jezeli chcialabym sprzedawac na allegro to faktycznie kombinowalabym i wysłała paczke droga morska bez placenia cla.No ale jak bym chciala otworzyc sklepik???co wtedy???Ile wynosi clo?? Przed chiwla przeczytalam ze na wiekszosc kosmetykow nie ma cła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewczyk burczymucha
no tak juz jest, ze jak wartosc przesylki jest niewielka (kilkadziesiat dolarow) to sie tego nie cli - inaczej za byle prezent adresat musialby placic. Paczki morskie rzadziej podlegaja ocleniu, ale to chyba ze wzgledow logistyczntych. Slowem loteria. Jezeli, jak mowisz, na kosmetyki nie ma cla, to pozostaje vat. sprzedawca zawsze dolaczy do Twojego zakupu 'invoice' na ktorym bedzie podana kwota, jaka za towar zaplacilas. Latwiej wtedy obliczac clo i vat :-) Co ciekawe, koszty przesylki jakie ponioslas tez podlegaja oplatom vat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!! Z przyjemnością informuję, że 20-21 kwietnia 2008 roku w Polsce, w pieczarze smoka wawelskiego w Krakowie odbędzie się Zlot Oszustów Korporacji Naciągaczy Intway. Główne GOŚCIE Zlotu : Vice-President of Thief - Roberto Kurosraki Еxecutive Manager of Malwersant-Viktor Folomeyw Super Crazy Malwersant - Ivan Jełłopienko Szczególnie zapraszamy wszystkich trzech liderów Korporacji Naciagaczy Intway z Polski. Liczymy też na liderów z Jemenu, Jakucji i Kinszasy. Propagujmy piramidy finansowe! Niech żyje Inteway!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
z allegro bedzie trudno bo sa to nie znane kosmetyki w polsce ale jak ktos tylko powacha i zobaczy jak dluygo sie utrzymuja na skorze to sie w nich zakochuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
a moze jest jakis inny sposób??może sprobowac namówić jakis sklep kosmetyczny albo solarium do sprzedazy moich kosmetykow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
Szczerze mowiac nie weim jak sie za to zabrac:) Kosmetyk kosztuje 5 dolców, spokojnie wezme za niego drugie tyle, tylko jak znalezc odbiorcow na neiznany jeszcze produkt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
chyba nikt mi tu nie pomoze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminwestora
ja sprzedaje kosmetyki - koszty jakie dochodza przy sprowdzeniu do Polski to 10% akcyzy i 22% vat.Nie zawsze sie to placi!! To zalezy od tego czy urzad celny sprawdzi przesylke.Ja mam firme ,sprzedaje na allegro ,jestem na 3% ryczalcie. szukam inwestora mam dostep to tanich kosmetykow firmy loreal .prowadze firme ale potrzebuje pieniedzy na towar.zysk gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminwestora
$5 za kosmetyk to duzo ! chyba ze sa to firmowe lancome estee lauder itp.ja place max $1.50 za sztuke dlatego mi sie to oplaca . pozdrawiam,anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
witaj:) 1,5 dolca za sztuke, zartujesz???Przeciez to pewnie jakies podrobki....w inną opcję nie uwierzę. Piszesz o Lancome za 5 dolców??????Własnie dlatego nie kupuję na allegro bo tam 90 % to podróbki........ Co do allegro nie ma problemu ale jakbym chcial rozprowadzic do sklepow to faktycznie 10%+22% już zmienia postać rzeczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminwestora
napisz jakie sa to kosmetyki to powiem ci czy sie oplaca je tu sprowadzac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
W następnym tygodniu dostanę pierwszą partie kosmetykow.Zacznę wsród zanjomych i allegro.Zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
Przepraszam ale nie chce robić sobie konkurenta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
Co do tanich kosmetyków to faktycznie tez widziałam stragany które uginały sie pod cięzarem kosmetyków typu :lancome, loreal, max factor itd.Ale ja nie ide w takie gówno.Chce sprzedawać orginalne kosmetyki. Raz kupiłam takie gówno na allegro i juz nigdy się nie skusze ze wzgledu na cene bo to jest nierealne sprzedawac kosmetyki za pół ceny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminwestora
.......pomysł na biznes...... zadne podroby !Ja kupuje hurtowo minimum 300sztuk, moge kupic oryginalne lancome estee lauder itp po max $5 za sztuke ale tego nie kupuje bo mam wiekszy zysk na kosmetykach Loreal i innych. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
I ty naprawde w to wierzysaz?????????? 5 dolarów za lancome???? Naprawde wierzyć się nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
Ja jedynie obawiam się małej sprzedaży bo jak obserwuję allegro to wcale nie widać zeby tam kosmetyki sprzedawały się dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×