Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hub

Znieczulenie przy CC od pas a wdol , byliscie przytomne

Polecane posty

Gość hub

lekarz powiedzial ze znieczulenie od pasa w dol jest bezpieczniejsze dla dziecka wiec je wybralam...ale nic nie opamieatm , momentu jak wyciagali dziecko:( pamietam tylko jak zaczeli mi nacinac brzuch i film sie urwal:( moze z 1 strony to dobrze ale z 2 ....chcialam zobaczyc dzidzusia...niektore kobiety pamietaja to a ja nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że byłaś przytomna tylko usnęłaś:) Pani anestezjolog, która podpinała mi rurki mówiła, że mogę czuć sie senna. Ale ja byłam już tak szczęśliwa, że przestało boleć (bo najpierw 5 godzin miałam bóle), że nie usnęłam, tylko czekałam na koniec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYLIŚMY przytomne
:o matko kochana co za polszczyzna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
kurcze co mnie obchodzi jak to sie pisze....nie lubie tez jak ktos robi bledy itd ale tu na forum nie zwracam na to uwagi kurcze nie jestem jakism mistrzem i nie znma calej poprawnej pisowni wiec jak jestes taka madra to napisz mi jak to sie pisze hehhehhhhehehhheheheheheheheheheheheh pewnie wyksztalcenie wyzsze masz tak poza tym mialas CC???? jak nie to spadaj na inny topic tyle powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
moja pani anestezjolog nie byla za mila, zamiast robic mi znieczulenie to wydarla mi sie ze za bardzo sie trzesę i ze mam krzywy kregoslup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam świadomość tego co się dzieje ale czułam się w trakcie i po zabiegu jak bym wypiła pół litra :) Ponoć to normalne że człowiek jest senny ,zamroczony itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez byłam przytomna ale jakaś mało ruchliwa;) znaczy nie to ze skakac chciałam ale ruszyc sie nie mogłam i słowa wypowiedzieć także. jakby jakas mgła mnie otuliła;) ale pamietam jak córeczkę mi przyłozyli do buzi, była takaaaaaaa cieplutka:D i miałam wrazenie jakby ręce lekarza były pod moimi żebrami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byłam przytomna... a ten moment jak lekarz wyjął maluszka i położył na moich piersiach... taki słodki miał zapach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellishbloodystorm Ja nie miałam zewnątrzoponowego tylko podpajęczynówkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnie przedstwione.... super "filmik". Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×