Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mozliwe ze jestem w ciazy

Czy moge poleciec do cieplych krajow w ciazy?

Polecane posty

Gość mozliwe ze jestem w ciazy

Kurcze nie wiem czy nie jestem w ciazy. Mam okres ale slabszy niz zwykle. Na dodatek piersi zaczely mnie bolec dopiero 2 dnia i bola caly czas. Nigdy tak nie mialam. Mam wykupiona wycieczke do Tunezji na koniec maja. Moge poleciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe ze jestem w ciazy
cholera boje sie. Juz raz poronilam. teraz nie planowalismy dziecka. Kasa juz wplacona... Ostatnio tez mnie tak piersi bolaly tylko okresu nie mialam. Chyba skocze po test. Tak marzylam o tym wyjezdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakbym juz wiedziala, ze jestem w ciazy na pewno bym nie poleciala, ale to wszystko zalezy od Twojego podejscia, ja bym sie bala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinalina
Moim zdaniem powinnas jechac do cieplego kraju, wypoczniesz a to bedzie wplywac lepiej na ciaze. Staraj sie nie przegrzewac zbytnio i uwazaj co jesz. Najlpiej poradzic sie lekarza jeszcze skoro kiedys poronilas. Ale najpierw upewnij sie czy to ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe ze jestem w ciazy
no wlasnie boje sie ze to moze spowodowac poronienie, a nie chce tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe ze jestem w ciazy
Pieknie. Okres sie skonczyl a cycki nadal bola. Dzis robie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leć kobieto
Pewnie, ze mozesz leciec. Ciaza to nie choroba. Ja jak bylam w ciazy to wielokrotnie lecialam samolotem i to na dlugich dystansach. a do Tunezji to sie leci niecale 3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe ze jestem w ciazy
Ale ja juz raz poronilam i to podczas wyjazdu. Co prawda bylam wtedy bardzo przemeczona ale sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe ze jestem w ciazy
Wyszedl ujemny ale i tak na wszelki wypadek biore kwas foliowy i ywzam na siebie. To przez te piersi. Ciagle bola. W czwartek i tak mam wizyte u gina wiec sie popytam. Ale juz mi ulzylo. To nie odpowiedni czas, nie jestem przygotowana. Nie mam stalego gina, zrobionych badan itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×