Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100-krotka na 102

DOM WESELNY EPSILON CZĘSTOCHOWA---BYŁ KTOŚ??? A MOŻE JAKIES INNE SALE?

Polecane posty

Gość 100-krotka na 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100-krotka na 102
podobno gratis jest zespół i kamerzysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaelaela
slyszalam że epsilon to siara. masz jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka z cze-wy
Ja mialam tam niedawno swoje wesele, ktore sie udalo. Przyjemna sala, mily bezkonfliktowy wlasciciel, obsluga tez bez zarzutu, nie trzeba bylo po sto razy prosic i przede wszystkim duzo dobrego jedzenia, ktore w calosci mozna zabrac do domu. Jestesmy bardzo zadowoleni. Osobiscie polecam to sale. Jakbym robila drugi raz to tylko tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam temat... Nie wiem jak było kilka lat temu, ale interesuje mnie jak jest obecnie. Czy ktoś miał z nimi doświadczenie w ciągu ostatnich miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak jest teraz ale mialam tam wesele 4lata temu i wszystko bylo super, bylismy bardzo zadowoleni. To prawda to co pisze osoba powyżej. Ja byla tam zrobila drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasieńka OK
To na Wirażowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam dwóch weselach,jedzenie bardzo smaczne,tort mi nie smakował był zbyt suchy ,chociaż był z bitą śmietaną to smietana nie dała wilgoci,na drugim weselu tort był marcepanowy i był zbyt słodki a krem pachniał masłem,także tylko do tortów miałam zarzuty,nie wiem pieką sami czy jakaś cukiernia im robi ale na twoim miejscu zmieniłabym tort .co do sali to obsługa profesjonalna,elegancko ubrana,toalety czyste,sprzątane na bierząco,na jednym weselu układ stołów był w literę U i bardzo fajnie było,na drugim weselu w jednej części sali były ciasno ustawione stoły a druga część sali była taneczna,bardziej odpowiadało mi ustawienie w U,widzielismy parę młodych bez problemu co sie dzieje na sali,,ogólnie polecam tę salę ale bez tortu od nich i układ stołów powinien być w U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Tak tak to jest na Wirażowej. Ja miałem przyjemność też być tam na weselu. Przyznam że na tak ładnej sali nie miałem przyjemności się bawić. Wszystko zostało przygotowane bardzo profesjonalnie. Bardzo ciekawe miejsce. Obsługa była bardzo miła wszędzie czysto. Ładne dekoracje. Byłem naprawdę pod wrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda sala ładna,ma taki swój klimat,zgadzam sie co do torta,strasznie suchy,ja też szukałąbym torta w innym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeczka911
Planujecie wesele, a nie macie jeszcze zaproszeń ślubnych, zapraszam do kontaktu ze mną hanna.dziwoki@onet.pl . wykonuje zaproszenia, podziękowania, winietki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka Tysiąclecie
Co do Epsilon... Jeśli chodzi o mnie, tort mi smakował. Z tego co usłyszałam od siostry to można z nimi uzgodnić każdy szczegół. Nie zauważyłam żadnych braków w organizacji, a i nie przypominam sobie, abym tak dobrze zjadła, choć do szczupłych osób nie należę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sushi27
W epsilonie mieliśmy wesele we wrześniu 2013. Sala godna polecenia, duża i ładnie udekorowana. Jedzenie było przepyszne, w ilościach nie do przejedzenia. Obsługa miła i sprawna. Właściciel to człowiek konkretny, można z nim wszystko uzgodnić, tylko prosto z mostu bez owijania w bawełnę. Pan Górecki grał również na naszym weselu. Zespół bardzo fajnie grał, muzyka dla każdego więc bawiliśmy się do samego rana. Goście byli zadowoleni, nie mogli się nachwalić. Gdybyśmy drugi raz mieli organizować wesele to na pewno w Epsilonie, polecamy. Marta i Marcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją sale weselną w częstochowie znalazłem na. www.gdziewesele.pl/Czestochowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że wcześniej nie wiedziałam o tej sali epsilon, sama bym zrobiła tam wesele, wygląda naprawdę fajnie, i ceny konkurencyjne, a wie ktoś ile gorących dań jest w cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Epsilon, my z mężem rozważamy zrobić tam wesele za rok. Kilka osób nas do tego namawia, więc trudno się oprzeć, tym bardziej, że jest to zaufane grono i chcą dla nas jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welon Kielon
To jest tuż obok kościoła Wniebowstąpienia Pańskiego. Cóż za lokalizacja :) Wręcz prowokująca, hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraaa
Gorąco polecam!:) Byłam tam na 3 weselach (w tym 1 moim;)) i 1 sylwestrze. Za każdym razem wszystko było super! Jedzenia jest FULL i wszystko smaczne, a co zostanie można zabrać (po weselu). Jest tego tyle, że nie do przejedzenia z całą rodziną przez tydzień:p Obsługa profesjonalna i bardzo miła. W łazienkach czysto. Z właścicielem można wszystko uzgodnić. Zespół świetnie bawił gości. Generalnie jako para młoda byliśmy bardzo zadowoleni i nasi goście rówinież. Do dzisiaj mówią nam o pysznym jedzeniu i bardzo udanej zabawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Włókniarza
No to mnie zaskoczyłaś, nabawiłaś się ;) Ja byłam jedynie raz, ale jak najbardziej zgadzam się z Twoim postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie koszta organizacji wesela w Epsilonie, ktokolwiek wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio było 140 zeta od osoby, ale nie jestem pewna czy to nie była oferta promocyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie jest informacja, że sami o tym decydujemy, znaczy podajemy liczbę gości czy też posiłków itd., a oni proponują menu i robią wycenę, coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlody mloda
Opinia o tej sali budzi moje skrajne odczucia, z 1 strony jedzenia jest duzo!!! ale czy o to chodzi, rosol na dzien dobry to woda z kluskami z maggi!!!, barszcz czerwony nie do przelkniecia mega cholernie pieprzny!!!! bardzo dobry udziec z prosiaka, lecz kapiaca woda z klimatyzacjin kobieta biegajaca z mopem po sali, i bomba wlasciciel sali tanczancy z moimi goscmi- znaczy sie z kobietami a pozniej calujacy je w reke-- koszmar!!!!!, gosc wydaje sie profesjonalnie podchodzacy do swoich obowiazkow!!!!!!!!kolejna zecz niby mowi ze pokoik z wodka ma tylko 1 klucz!!! do dyspozycji pary mlodej, on ma kolejny w swoim peku kluczy, i dlatego ginie pare butelek wodki. Opinie o wlascicielu slyszalem od paru innych osob, lecz u mnie w sierpniu 2014 sie potwierdzilo!!!!!! Slabo to wyglada odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaliśmy Nowy Rok 2015 w Epsilonie. Zabawa ogólnie bardzo fajna, jedzenie super i nie do przejedzenia, ale zespół - szef, kolega i masakrycznie piszcząca kobitka;/ - Jesli robicie wesele to ze swoim zespołem, ten nie jest dobry! Poza tym sala nie grzana wcześniej lecz tuż przed balem, po ścianach płynęła skraplająca się woda, która podchodziła pod stoliki. Później szef włączył klimę co było jeszcze gorszym wyjściem, bo wiało bezpośrednio na tańczących. Jeśli tam impreza to nie zimą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujemy w przyszłym roku ślub i z poleceń znajomych na salę weselną wybraliśmy salę Dworską we Wrzosowym Dworze pod Częstochową. Świetny klimat typowego zamku jest tym, czego poszukujemy. Na dodatek sala pomieści 120 osób, a dokładnie tylu gości mamy na naszej liście weselnej. Znajomi świetnie bawili się na weselach organizowanych we Wrzosowej i polecają z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na weselu w 2017 w Gościńcu Jurajskim- Żarki, niedaleko Częstochowy. Wszystko było super, dlatego sami zdecydowalismy sie zrobić tam wesele. W okolicy nie ma ładniejszej sali... a i ogrodek tam jest to dzieci się nie nudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×