Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

18-latek

18-latek i 30+ letnia kobieta?

Polecane posty

Witam wszystkich bardzo gorąco! Otóż mam taki problem.. Pociągają mnie bardzo kobiety w wieku 30+ lat, nie wiem czy tylko ja tak mam czy są też inne takie przypadki chłopaków w moim wieku. Dziewczyny w wieku 20 lat - owszem, są również pociągające, jednak ja wolałbym być z kobietą (jak już wspomniałem wyżej) w wieku 30+. I tu pytanie dla takich kobiet: czy są jakieś szanse, że jakaś kobieta chciała by przeżyć jakieś chwile z kimś takim jak ja, o tyle lat młodszym? Jak sobie z tym poradzić? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisko 30-tka
ja od dzieci z dala ..dla mnie rówieśnik to dziecko a co dopieor jakis 18 latek.. 35 i wzwyż o to jest to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowaaa Łza
chciałam zażartować, ale... napisze poważnie wkurzają mnie małolaci startujący o o5lat i więcej starszych dzieczyn od siebie, są tacy namolni-ze opędzic sie niemożna. przecież taki koleś chce tylko jednego- a mi sie nie chce uczyć żadnego ałolata sexu, zycia i innego postrzegania świata, innej swiadomosci. !8-to latkowie- jeszcze bedziecie mieli czas na doroslośc , a teraz sie bawcie z rowieśnicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę ku przestrodze. Nie mam zamiaru obrazić dziewczyn 30+, po prostu taki przypadek. Mój kolega w wieku 20 lat wymarzył sobie seks z 30-kilkulatką, no i trafił na swoją szefową, rozwódka, dwoje dzieci. Wszystko fajnie, ale okazała się jakąś nienormalną nimfomanką, która w dodatku niezbyt dbała o siebie i podobno miała włosy nawet na biuście i to nie był meszek :O Przez jakiś czas odechciało mu się seksu w ogóle, a i fantazja go opuściła :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowaaa Łza
ja mam 27lat, i to co napisał..FAJNIE.. to jakas bzdura. Im kobieta jest starsza tym lepiej wygląda, stac ją na lepsze kosmetyki, solarium,spa, wie jak zadbać o siebie by efektownie wygladać, zna swoje ciało i swoją sexualnosc. To o włosach na biuscie- może sa takie przypadki, ale.. wsrod lumpiar, a jak to była szefowa firmy, to niesądze- by z "wierzchu" była pociągająca a pod ubranim -zapewne markowym i drogim jakieś monstrum było. Ja teraz o wiele bardziej się sobie podobam niż w wieku 20 lat. Teraz mam swiadomośc siebie samej. a jak patrze na 20latki widze młode, ładne buzie i... brudne,obszarpane jeansy, włosy ktore widziały fryzjera pół roku temu, skorki przy paznokciach, znoszone-rozclapane adidasy.. i moze to pociąga faceta-ale pytanie-KTOREGO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet który lubi młodość
zdecydowanie wolę niezbyt elegancką 18 niż zadbaną 30 +. Jednak młode ciało to najwiekszy atut kobiety , o czym purpurowaa łza zapomina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako kobieta sadze, ze lepiej wyglada niepomalowana i bez solarium 20 stka niz wypindzona 30+ ! 30+ powwinna miec juz meza i rodzinke ;) i tu juz inne priorytety w gre wchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowaaa Łza
ja nie neguje tego iż mlodośc- to atut kobiety.. ale, temat załozył 18latek ,ktoremu podobają sie 30latki, więc takie przypadki są i nie są odosobnnione, bo ilu takich koleśi ja juz spławiłam- i wierz mi nie mam kompleksow na punkcie wieku(jeszcze)- waze 47kg. i niejedna 18-tka moze pozazdroscić mi figury a ja jak sie patrze na przybrudne jeansy i przyklapniete włosy 20latek. to tylko mi sie płakać chce.. bo przecież te spodnie mozna przeprac, włoski ułozyc, skorki obciąc..a jak jeszcze taka idzie z tanią fajka w zębach to już tylko śmiech moj wzbudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
purpurowaaa liza-> TY widocznie nie dbałas o siebie w wieku 20 lat. ja mam 20 i kompletnie nie pasuje do mnie TWOJ opis o zaniedbanej dziewczynie.wsrod moich kolezanek studentek juz ciezko znalezc takie, jaką Ty bylas w wieku 20 lat. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kameliiia
też mam 27 lat i widzę,że jestem dużo atraktyjszą kobietą niż jak miałam 20. Dalej mam figure nastolatki-w talii ciągle60 a jestem świadoma swojej kobiecości stać mnie na lepsze ciuchy...itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla ścisłości, Purpurowa Łzo, jestem dziewczyną. Napisałam na początku, że po prostu koledze "taka się trafiła" i tyle. Nic nie mam do starszych ode mnie i wszystko zależy od człowieka. Są i zaniedbane osiemnastki, i trzydziestki, a i te, i te bywają zadbane i to nawet w zdecydowanej większości. A i chodzenie na solarium nie jest drogie, ale opalenizna po nim wygląda obciachowo. Już lepiej, żeby stać było ową trzydziestkę na wyjazd do ciepłych krajów i żeby tam się opaliła. Ale nie o tym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stać mnie na lepsze ciuchy itd- a myslisz ze zadna 20 latka nie ma pieniedzy ? Ja nie porownujcie wszystkich do siebie kiedy mialyscie 20 lat ! Ja rozumiem ze chcecie wszystkim udowodnic , ze młode dziewczyny nie sa lepsze od was ale błagam, bez przesady, nie porownujcie kazdej dziewczyny do siebie, bo chyba obecnych realiow juz nie znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowaaa Łza
poziomkowy sekret- ja rownież dbałam o siebie w wieku 20 lat, ale nie było mnie stac na wiele rzeczy, nie wiedziałam jak mam wyregulowac brwi-by twarz miała kształt taki by przyciągała, nie wiedziałam o sobi wielu rzeczy.. podam ci przykład-aktorka Elżbieta Zającowna jej jedna z pierwszych rol w filmie Va Banque.. miała chyba 20lat- zarosniete brwi, fryzura-pożal sie Boże , makijaż -kolory każdy z innej parafii, i te czerwone usta-brrr... a popatrz teraz -ma chyba coś po 40-ce..i zupełnie inna kobieta, swiadoma siebie, zrobiona- moze nie pudernica,ale kobieta ktora wie co wyeksponować a co ukryc. O to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klbhtyyul
co to jest spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowaaa Łza
nie uogolniam, naprawde- są kobiety 20-tki zadbane, i są 30- niezadbane. ja tylko mowie na swoim przykładzie- ja sie sobie o wiele bardziej podobam teraz w wieku 27 lat, niz jak miałam 20 lat. pochodze z biednej rodziny i moich rodzicow nie było stac na markowe ciuchy, oryginalne perfumy, czy kosmetyczke, na studia zarabiałam sama- pracując po nocach w pubie. teraz zarabiam niezle i mam to co chce miec a na wczasy jest mi naprawde szkoda forsy, Polska w lecie jest tak cudownym krajem, mamy wiele pieknych miejsc do zwiedzania.. wiec wole w zimie solarium a w lecie mazury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
purpurowaa Liza - > nie umialas wyregulowac brwi itd ? ja pierwszy raz do kosmetyczki szlam na wyregulowanie brwi w wieku 16 lat, teraz umiem smiało sama to robic ! Chodze na siłownie, ubieram sie stylowo. Dbam o siebie. Takze widzisz jaka jest roznica miedzy mna a Toba w wieku 20 lat??? Dlatego nie mow ze wszystkie 20stki nie umieja dbac o soebie,bo albo nie te czasy albo to sprawa idywidualna! Poza tym nie podawaj mi przykładow Aktorek, to inna bajka, zarabiają krocie, i w tym wypadku nie one się sobą zajmują tylko ekipa wykwalifikowanych do tego celu osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze tematu z tego co
piszesz to masz bardzo zaburzone relacje z matka, inaczej nie pociaglaby Cie stare raszple, a tak ewidentnie szukasz sobie drugiej mamauśki. To nie jest normalne, idz lepiej na terapie, a nie pogłebiaj swoje fazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowaaa Łza
nie wiem , gdzie mieszkasz- poziomkowy sorbet.. ale, jak wychodze na ulice ,jade tramwajem czy ide do galerii handlowej widze taki obraz młodych dziewczyn jak opisałam, czy Tobie sie podoba czy nie, ale to są fakty. jezeli chodzi o aktorki- to był dobry przykład- bo jak sie zmieniła młoda choć niezbyt atrakcyjna kobieta- w pięknośc, pewną siebie istotkę. i nie chodzi mi o kupę forsy, bo proszek do prania nie jest drogi, fryzjer rownież, solarium- 1zeta za minutkę.. a wiec mozna i niekoniecznie trzeba zarabiac krocie i mieć 10 operacji plastycznych. ogolnie mlodzi chłopcy zwracają uwage na wygląd i dlatego czasami nie mozna sie opedzic od nich, choc mogłby być moim młodszym bratem. Nie wiem czemu tak agresywnie piszesz do mnie? czyzbyś miała kompleksy? czyżby starsze kobiety zabierały wam facetow? nie wiem, ja nie chce małolata- ma pstro w głowie-wiec sie nie boj. ide sobie- dyskutujcie dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęliście rozmawiać o tym, czy 30-letnia kobieta lepiej dba o siebie niż 20-letnia, niestety nadal nie otrzymałem konkretnych odpowiedzi na moje pytanie. Jeśli możecie - powiedzcie mi wszystko, czy mam chociaż jakieś najmniejsze szanse! Pozdrawiam serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz zadnych szans
gówniarze nie dosc, ze sa niedoswiadczeni, to jeszcze głupi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30xyz
moim zdaniem nie masz ani cienia szansy, dlatego daj sobie spokój. Moje poprzedniczki już ci napisały, ze jesteś dla nas dzieciakiem i możesz co najwyżej wzbudzać uczucia macierzyńskie a nie pożądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo przepraszam
Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba. Tyle w temacie. Śmieszą mnie lusie, które kobiety ok. 30 uważają za stare. Żal, jakie jesteście ograniczone. Zapamiętajcie sobie jedno - trzydziestka to najwspanalsza deklada w życiu kobiety. Ma WYŁĄCZNIE ZALETY. Pozdrawiam was, moje drogie kretynki. Acha, chciałam jeszcze dodać, że teraz nastolatki często wyglądają starzej niż kobitki w późnej 20-tce i 30-tce. Niektóre mają tak sflaczałe cielska, że aż żal. To chyba przez to tanie żarcie i brak sportu. Fuj. Jak one będą za 10 lat wygladały, to aż strach się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowaaa Łza
ale szanse na co? na jeden raz- niesądze, kobieta w wieku 30 lat wie dużo o sexie i oczekuje spełnienia swoich potrzeb, a co moze wiedziec 18latek o sexie? ze laska musi byc, ze wylizane jajeczka? a co wy wiecie o potrzebach kobiety? na wiecej razy- juz po jednym razie sie zrazi i nie bedzie chciała. na stały związek?- ooo... po co kobiecie 30to letniej małolat? zeby go utrzymywać?bo co on moze miec? przecież niepracował 20 lat i nieodłozył na życie? sam sobie odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bykuuuuu
purpura dobrze gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet23
He he, aż tu niektóre 30+ zazdrość zjada... Z mojego punktu widzenia najważniejszym atutem młodych dziewczyn jest ich MŁODOŚĆ, nie muszę się upiększać i dzięki temu wyglądają naturalnie. A to co małolatów (szczególnie nastolatków poniżej 18-tki) pociąga w starszych kobietach to ich dojrzałość, a nie do końca uroda, czy zrobione paznokcie, bądź makijaż. Wraz z dojrzewaniem intelektualnym i emocjonalnym fascynacja starszymi kobietami zanika, a z czasem wolimy kobiety młodsze od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na starej piczy młody chvj się ćwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×