Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukiela128

mam 18 lat i jestem w ciazy

Polecane posty

Gość kukiela128
narzeczony pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiela128
do Kogo to obchodziii - chcialam sie z wami podzielic tą nowiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E tam według mnie
to kolejna prowokacja bo juz było kilka podobnych topiców w tym samym tonie.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale nas to
gówno obchodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz się dopóki możesz
bo potem przyjdą realia życia-jakoś się ułoży brzmi pięknie,ale nie będzie łatwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałas nas sprowokowac
dziecinko.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiela128
a czy tu są same downy, nie jestescie zainteresowani tą nowiną - nie wchodzcie i po sprawie jezeli macie zamiar nazywac mnie prowokatorką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małolaty uprawiają sex
u nas była para on miał 16 lat ona 15 -no i wpadka ,urodziła dziecko ,skończyła szkołę .za kilka lat następne ma bardzo zdolne dzieci ponad przeciętną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i cool
Ocho i zaczal sie zestaw 100 pytan do...A kto bedzie utrzymywal a co ze szkola...a co was to obchodzi?Nie umiecie jej normalnie pogratulowac bez zbednych komentarzy moherowe berety?laska ma 18 lat jet pelnoletnia odpowiada za swoje czyny.Wam rodzice nie pomagaja?jasne pewnie ze nie do tego sie zadna z was nie przyzna!zyjemy w tak bogatym panstwie ze pomoc finansowa rodzicow jest zbedna!kity pociskacie jakie to niezalezne jestescie/!gowno prawda tylko zadna sie nie przyzna lepiej zgnoic dziewczyne dla fajnej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo jestes prowokatorką
to czuć na odległość.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówiszże on pracuje
ale żeby utrzymać siebie ciebie dziecko i To musiałby naprawdę dobrze zarabiać -bo 2tys. to mało.... a macie gdzie mieszkać-czy coś napewno znajdziemy i będzie pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejny durny
topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiela128
nie wiem czy 2 tysiace to malo skoro moi rodzice zarabiają a dokladnie ojciec 1400zł i utrzymuje nas wszystkich a mój arzeczony zarabia od 2,5do3tysięcy zalezy od miesiąca... z reszta ja wam sie chyba nie musze tlumaczyc! tylko nie rozumiem skąd te pojecie ze 2tysiace to malo? smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz przyczepiliscie sie tego
czy ich stac, czy dadza sobie rade, czy beda mieli gdzie mieszkac, czy nie beda musieli korzystac z pomocy rodzicow, no ludzie przeciez takie pytania rownie dobrze mozna zadawac dziewczynie w wieku 24 lat, a przeciez zbulwersowalo Was to ze dziewczyna ma 18 lat, a moze zazdrosc Was zzera ze juz sobie zycie ulozy zycze zdrowego i slodkiego dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiela128
do teraz przyczepiliscie sie tego :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba ostatnią rzeczą
jakiej można zazdrościć to ciaża w wieku 18 lat.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRATULUJE KWIATEK
gratuluje ciąży- nie przejmuj się tymi durnymi komentarzami!!! Może one są po prostu zazdrosne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i cool
Matko jak wy pieprzycie od rzeczy!jakie wy dorosle i super jestescie!oczywiscie tylko tu na kafe bo w zyciu realnym ciagniecie od starych kiedy sie da i co sie da!CO ZA OBLUDA!Dziewczyna weszla zeby sie pochwalic jest szczesliwa i trzeba ja zgnoic bo by dzien sie nie udal!:-o Mam 30tke na karku obydwoje z mezem harujemy ale splacamy kredyt na dom czyli jedna wyplate oddajemy bankowi i gdyby nie nasi rodzice to sralibysmy zarem!To samo z zostawianiem dzieci u rodzicow gdyby nie oni to musialabym prace rzucic i tu kolo sie zamyka!Nie pieprzcie ze takie zaradne jestescie wszystkie bo w zyciu w to nie uwierze ze takie niezalezne od rodzicow jestescie moherki!:-o Autorko szkoda twoich nerwow to ktos rzuci haslo"prowokacja"i inne lykaja to jak mlode pelikany!to sa glupie siuski ktore w bajce zyja!gratuluje ci jeszcze raz i zycze powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiela128
dlaczego tak sądzisz? przypomne ze jestem z rocznika 89 a nie 90 co niektorych mogloby zmylic ze mam przed soba jeszcze rok w liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz przyczepiliscie sie tego
no nie wiem co Wy tam myslicie, w sumie to ja wolalabym tak szybko urodzic dzidziusia i zyc z kims kogo kocham niz np w wieku 27 lat nie miec zadnych perspektyw na zalozenie rodziny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiela128
:) to właśnie jest piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No muszę przyznać
że udała ci sie prowokacja.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiela128
to nie jest prowokacja jejku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiela128
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i cooo
już twój topic znudził sie wszystkim? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola boga moja noga złamana
kukiela128 gratuluje i życze szczęścia :) a jakie imie wybierzesz dla dzidziusia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njuiuyyhu
wiesz co?ja urodziłam 10lat temu synka.miałam wtedy 17lat.niestety nie jestem z tatą dziecka.Ogólnie odradzam ciążę w tak młodym wieku,bo choć dzisiaj za syna bez wahania oddałabym życie-naprawdę nie miałam przez tą wpadkę młodości.ale zyczę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiela128
Dla dziewczynki Dżessika, a dla chłopca Rodżer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
gratulacje. ale po co sie tak bylo spieszyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"...... 10:05 kukiela128 a czy tu są same downy, nie jestescie zainteresowani tą nowiną - nie wchodzcie i po sprawie jezeli macie zamiar nazywac mnie prowokatorką.........\" Życzę zdrowego dzidzisuia ..... I więcej pokory woobec życia. Zachowujesz się jakbyś dokonała jakiegoś niewybrazalnego wydarzenia . Uwierz mi naprawdę zajść w ciąże nie jest trudno. ( przepraszam , niektóre mamy długo walczą o zajście ) Trudniej natomiast jest ...być mama .... każdego dnia . Więc wtedy porozmwiamy. A za określlenie \"downy\" juz Cie nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×