Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

pampers slipplay- fajne?

Polecane posty

widzialam reklame i widzialam dzis w sklepie i zatanawiam sie czy warto je kupic. sprawdzają się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani - ja czasem kupuję - ty prawie normalne pampersy- z tyłu mnie ogumkowane i przez to są szersze np 5 pley od 5tki normalnych- moja zołzanka jest uczulona na wszelkie podróby- a na play nie więc z byle czego raczej nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny Wlasnie zrobilam wielkie przeliczenia i wyszlo mi ze te nowe sie oplacają bo sa 10 groszy tansze ( sztuka) od zwyklych i 20 groszy od hugisów oczywiscie jesli nie są w cenie promocyjnej bo wtedy hugiski sa najtansze :D:D:D wiem wiem nie mam co robic tylko sobie liczyc ile kosztuje jedna pielucha jednorazowa :D:D:D Bede musiala je wyprobowac... a ike powiedz mi jak z przesikiwaniem? moja bardzo duzo pije i nieraz pieluch godziny nie wytrzymuje i jest wszystko mokre... czy te slip & play sa chlopnniejsze czy mniej chlonne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop uwazam ze warto liczyc :) 10 gr przy 100 pieluchach to 10 zł a to np dobre chusteczki:) a nikt za darmo takich nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani- wiesz jak to jest- nie spróbujesz to się nie dowiesz- jedne dzieci przesikuja pampersy inne hugissy itd- powiem ci że cholera go wie ze względu właśnie na ten tył nam się zdarzyło że wyszła kupka- aż po pachy:P ale raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×