Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja2

LUZNA SKORA

Polecane posty

Gość ja2

Hej wszystkim! Czy macie moze problem z luzna skora na ciele, po ciazy czy po zbyt szybkim odchudzaniu? Ja po jednym i drugim.Stosowalam juz kemy, leki, endermologie, rozne zabiegi kosmetyczne i nawet zlote nici i nic. Ostatnia szansa dla mnie to ta nowa metoda SmartLipo...a wy jak sobie radzicie z tym problemem czy nie przejmujecie sie tym zbytnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mellennie
nie wiem co to smart lipo ale ja lużna skóre brzucha i ramion po ciazy załatwiłam mezoterapią NNM, może tego spróbój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja2
pytalam sie lekarza o ta mezoterapie, to powiedzial ze za mloda jestem na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy
hej. ja wczoraj przeszłam zabieg smartlipo. nie wiem, czy na luźną skórę to się stosuje. raczej na miejscowe otłuszczenia, których nie da się zlikwidować ćwiczeniami. w moim przypadku właśnei tak było, kilka lat siłowni, basen, rower, zimą deska, regularnie biegam, ale bryczesy na udach był nieugięte. owszem, schudłam o rozmiar i mieszczę się teraz w 36. jednak tzw. szerokie biodra i uda pozostały. wyglądało to dosyć nieproporcjonalnie i stanowiło dyskomfort. odnośnie Twojego problemu - mezoterapia bezigłowa jest polecana osobom, ktróe mają cellulit. mezo na licencji BTL jest to połączenie naświetlania laserem - dla rozgrzania komórek, następnie kosmetolog /dermatolog [a nie kosmetyczka]wtłacza za pomocą specjalnej głowicy substancje redukujące cellulit, poprawiając przy tym przeływ limfy za pomocą impulsów elektrycznych [nie boli!] w 3 fazach, drga może być najmniej przyjemna, bo ma się wrażenie, że coś 'dziobie' skórę, ale wcale nie musi być, ponieważ cały zabieg jest dostosowywany na bieżąco do odczuć klientki. cał zabieg trwa ok godziny, dosyć przyjemny zabieg, bez jakichkolwiek nieprzyjemnych doznań po [oprócz odczucia napięcia skóry;) ] polecam- potrafi zredukować cellulit nawet o 2 stopnie. koszt 10 zabiegów na uda latem 2007 - ok.2500zl. efekt widac po 8, a dodatkowe dwa dla utrwalenia i poglebienia efektu. a jesli chodzi o smartlipo - to już poważniejszy zabieg, przeprowadzany przez lekarza chirurga, ponieważ wiązę się on z interwencją w powłokę skóry, niewielkie [2-3 mm] ale jednak. znieczulenie jest miejscowe - metodą nasiękową, czyli po prostu obszar wcześniej zaznaczony przez lekarza jest ostrzykiwany chyba ludokainą, któa znieczula i okurcza naczynia krwionośne, towarzyszy temu uczucie rozpierania. moje odczucia - najbardziej bolesna czesc zabiegu, uczucie jakby setki igielek nakłuwało ciało, mało przyjemne. rozpieranie - właściwie zadnego dyskomfortu, po prostu czuje się lekko napompowanym;] potem odczekuje sie jakies 15-20 minut by srodek zaczal dzialac [polecam jednak odczekac te 20 minut i wiecej, by byl pelen komfort] nastepnie przez nacięcia wprowadza się kaniulę. nie boli, jedynie ma się wrażenie, że ktoś coś robi pod skora, ale bez konkretnych odczuć. na koniec jest odsysanie emulsji[nie całej - czesc wchlaniana jest przez wątrobę], czasem moze zaboleć, ale da się wytrzymać. po wszystkim myją ciało z czegoś odkażającego, nakładają szwy i opatrunki i kładą na innym stole, by po chwili odpoczynku ubrać w specjalne spodenki uciskowe, których się nie ściąga przez tydzień. są odpowiednio wyprofilowane. dlaczego? bo skóra musi się zrosnąć z mięśniami i lepiej, by zrosłą się dobrze;) dlategotrzeba potem spać albo na plecach albo na brzuchu. ja miałąm robione bryczesy i pośladki, powiedzmy, że czasem łza mi poleciała, ale myślę, że warto. teraz jestem pod opieką Ukochanego:) polecam zrobić zabieg przed weekendem, by móc odpocząć i przyzwyczaić się do nowej sytuacji. tłuszcz raz zniszczony w danym miejscu więcej się nie odnawia - w tym miejscu zawsze będzie się jak po zabiegu:) zabieg trochę trwa [końcowa rozmowa, podpisanie dokumentów, założenie wenfolnu, znieczulenie, laser, odsysanie, opatrunek], koszt 5500zł przemyśl sprawę i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIMIIIjjj
A czemu tak drogo? Na topiku lipoliza laserowa za brzuch podają 2 tys. I działa na skórę. Powoduje przebudowę kolagenu. Wyczytałam na stronie producenta smartlipo - firmy DEKA. Nawet wykonują zabiegi na ramiona w celu ujędrnienia skóry, na brzuch po ciąży - jak skóra wisi. Wiek nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy
zgadza się, wiek nie ma znaczenia. to czy klientka nadaje się do zabiegu ocenia lekarz na podstawie rozmowy i oględzin. ja się kwalifikowałam. a czemu tak drogo? bo szukając ośrodka, który to robi cena odrywała drugorzędną rolę. nie znaczy, że mam za dużo kasy, po prostu na pierwszym miejscu postawiłam moje bezpieczeństwo: doświadczenie personelu, ilość osób podczas zabiegu, kwalifikacje lekarzy oraz renomę placówki. ceny można negocjować oczywiście w cenie jest specjalne ubranko, które jest konieczne, skóra po zabiegu jest oddzielona od mięśni i musi się prawidłowo zrosnąć. ja miałam wykonywany dość duży obszar. nie mogę nic zarzucić osobom w ośrodku. od pani w recepcji, która zajęła się mną i mężęm przez dwóch lekarzy, którzy jeszcze uzgadniali z nami szczegóły, pielęgniarki, które trzymały za rękę w razie potrzeby. do tego sterylne warunki i potwierdzony profesjonalizm. przeczytałam tu kilka wątków, m.in. o pani z Sulęcina. nie odbierając jej kwalifikacji, to jednak nie zdecydowałabym się na bądź co bądź poważny zabieg u osoby, która robi wszystko w pojedynkę. padały hasła o zasłabnięciu. tu nie chodzi nawet o zasłabnięcie. zabieg polega na precyzyjnych ruchach i maksymalnie krótkim czasie wykonania. ja ślizgałam się po stole, na skutek środka znieczulającego i tego co zemnie zapewne wypływało. ktoś musiał mnie przytrzymać, ktoś powiedzieć, że wszystko jest dobrze, sprawdzić aparaturę, do której byłam podpięta i w końcu ktoś musiał wykonywać sam zabieg. myślę, że jedna osoba mogłąby mieć trudności z opanowaniem tego wszystkiego w czasie, który jest niezbędny na wykonanie zabiegu i nie przedłuża dyskomfortu klientki. dla mnie to jak kupowanie butów. nauczyłam się już, że wolę wydać kilkadziesiąt złotych więcej, ale mieć pewność, że nic mnie nie obetrze i nie odparzy. życzę Wam wszystkim powodzenia w dochodzeniu do satysfakcji z siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziorek
Nie wiem w jaki sposób zabieg smart lipo może zniwelować lużną skórę. Ja schudłam sama i szybko a skóra wchłonęła się tylko dzięki ćwiczeniom i ubiegiem czasu. Endermologia to już zupełna porażka jeśli chodzi o luźną skórę. Przecież to jest zabieg który jeszcze bardziej ją wyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodziakk_
Witam ;) Również zastanawiam się nad wykonaniem zabiegu Smartlipo - też zależy mi na zlikwidowaniu bryczesów. Mam więc kilka pytanek do effy.. Jak czujesz sie po zabiegu? Da rade w miare normalnie funkcjonować czy pozostaje tylko leżeć bo człowiek jest strasznie obolały? Jak efekty? Rzeczywiście widoczne? I czy w ogole już są widoczne? Ile cm mniej wiecej stracilas? ;) Miałaś robione same smartlipo czy z odsysaniem? Zastanawiam się czy te z odsysaniem przynosi lepsze efekty :) I jeszcze.. gdzie robiłaś zabieg? w jakiej klinice? - tak zachwalasz więc może warto rozważyć możliwość zrobienia smartlipo właśnie tam ;) proszę o odpowiedź, na prawdę bardzo mi zależy, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sohappy 21
Nie mam nadwagi, dbam o dietę, chodzę na zumbę, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Sporo wydałam na balsamy wyszczuplające, rękawice do masażu- bez efektu. Wybrałam się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, efekty widać od razu.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: http://www.depilacja-torun.pl/zabiegi-kosmetyczne-torun-bydgoszcz-wloclawek/ Super efekty. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 25
Dziewczyny natknęłam się na interesującą wyszukiwarkę salonów z depilacją laserową. Jest możliwość wyszukiwania po miast. Działa bardzo prosto. Trzeba tylko wybrać wasze miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to znaleźć salon z depilacją laserową. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kade 27
Jest taki blog http://depilacja24.pl/ i porównano tam wszystkie rodzaje depilacji. warto porównać jaka depilacja wychodzi skuteczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×