Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ---mar---

zgwalcona dziewczyna

Polecane posty

Gość ---mar---

czesc trafilem na to forum z googla, informatyk- nie wie co robic to googla moja dziewczyna jechała z weekendowego pobytu w domu z powrotem do wawy, oboje jeszcze studiujemy, w pociagu zostala zgwalcona nie wiem co robic, staram sie ja wspierac, ale co oprocz tego isc na policje? ktos wie jak wygladaja przesluchania w takich sprawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mówisz prawdę to tylko współczucia :( A przesłuchania nie należą do najbardziej przyjemnych ...dla poszkodowanej :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KArkowka
Idz na policje albo sam zlap tego drania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje jej i Tobie tego, ze musicie przez to oboje przechodzic :( co z tym swiatem sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KArkowka
Znajdz go i pomscij ja jak Die Hard albo Rambo, filmow nie ogladales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam 2 prawiczkow
niech idzie koniecznie na policje tam skieruja ja na badania czy nie jest w ciazy i podadza leki przecwko hiv to wazne dla jej zdrowia i zycia. powinna tez dostac opieke psychologa i pomoc policji w ujeciu sprawcy aby nikogo juz nie skrzwdzil. postaraj sie ja namowic na wizyte na policji, a jak nie to sam to zglos w trosce o jej dobro. ona pewnie bedzie sie wstydzic, ale tak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---mar---
ale pojscie na policje na pewno bedzie dla niej bolesne, a sprawcow i tak nie zlapia kto dojdzie gdzie wysiedli, skoro pociag jechal jeszcze do wroclawia- pewnie wiele przystankow bylo a ilu tam ludzi.. wiem, ze przesluchania nie naleza do przyjemnych, ale czy ktos na policji stara sie zeby w takiej sprawie jakos pomoc. Nie wiem czy moje wsparcie wystarczy.. jestem raczej introwertykiem, ale nie chce jej propnowac psychologa teraz, zeby nie pomyslala ze ja do kogos odsylam.. nie wiem co robic nigdy sie z nikim nawet nie bilem, ale gdybym dostal tych drani, mysle ze bym ich zabil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli to prawda
to wspolczuje, nawet nie wiem co napisac, bo zadne slowa nie zrekompensuja bolu, ktory odczuwacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KArkowka
Sprobuj hipnoze, zeby wymazac to z jej pamieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s fuuuuuu
Idioto, ona MUSI iść do na policje i do lekarza. Chce wychowywać dziecko z gwałtu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s fuuuuuu
Jeżeli nie zgłosi doniesienia o gwałcie, nie będzie mieć szans na aborcje. A tak w ogóle wystarczyłby postinor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s fuuuuuu
Powina dostać pomoc psychologiczną. Poza tym czemu tego natychmiast komuś w pociągu nie zgłosiła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam 2 prawiczkow
myslalam, ze z ciebie konkretny facet. idz z nia na policje, a sprawcow moga zlapac bo z reguly gwalciciele byli juz notowani. w pociagach czesto sa kamery i na dworcach tez wiec szybko ich znajda, ale widac, ze nie masz jaja. mowisz o wsparciu, ale twoje jej napewno nie wstarczy. potrzebny hest specjalista, do tego lekarz, ktory pomoze jej usunac ewentulna ciaze i zbada na rozne choroby przenoszone droga pluciowa czy ty tego nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrtaaa
Rzuc ja; widocznie jakas kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godnaes
Sprobuj wrozke , znajdz tych drani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s fuuuuuu
100 % racji tam wyżej. Facet brakuje ci jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s fuuuuuu
I jakiś rozlazły jesteś. Też mi wsparcie: z góry zakładać że pójście na policje jest bez sensu, bo: "i tak ich nie znajdą". Baaaardzo jej pomagasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---mar---
ale jesli potrzeba pomocy psychologa to moge przeciez sie dla niej o to postarac bez policji, tak samo w kwestii badan, a czy kogos da sie uchronic- nie wiem, ja przedewszystkim chce chronić Ją ale teraz nie wiem nawet czy myśle rozsądnie, od dwóch nocy nie mogę zasnąć, nie wiem czy gwalt ma jakies granice jesli tak to oni nawet granice tej obrzydliwosci przekroczyli mijam ludzi na ulicy i zastanawiam sie- moze to ten, moze on tez, ale jak Jej pomoc, co robic tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s fuuuuuu
A w ogóle jak to się stało w tym pociągu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiatr odbytnicy
Jak masz to cos to dzialaj!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam 2 prawiczkow
tak a jak ja uchronisz jak ci kolesie znow ja spotkaja bo bede chodzic dzieki twojemu "madremu" podejsciu dalej wolno po ulicy. sorry ale dla mnie to prowokacja nikt zdrowy nie bagatelizuje gwaltu wlasnej kobiety i mowi, ze znajdzie jej pomoc na wlasna reke i zaczyna od forum dla bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s fuuuuuu
Czy rozumiesz, że ona powinna zostać zbadana, że może być w ciąży, mogła się zarazić HIVem albo innym świństwem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s fuuuuuu
Co do HIVa to są leki, które podaje się natychmiast w przypadku ekspozycji na zarażenie. Ale natychmiast to znaczy nie po 2 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam 2 prawiczkow
koles najzwyczajniej prowokuje bo gdyby mu naprawde na niej zalezalo w ten sam dzien bylby z nia na komendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---mar---
co to znaczy miec jaja w takiej sytuacji- na prawde mysle ze nie jestescie w stanie zrozumiec. Bylismy juz u ginekologa, prywatnie, bez panstwowej opieki policyjnej i bez czekania w kolejkach- tak robi ktos z jajami, zabiera dziewczyne do ZOZu? Wziela już tabletke wczesno poronną, lekarz powiedział, że prawdopodobieństwo zadziałania jest dużo bo stało się to niedawno. Nie znajda- cóż, może i nawet gówno mnie obchodzi czy znajdą, nie naprawiam świata i na pewno nie będe udowadniał, że mam jaja Jej kosztem. A z monitoringu to akurat wiele można się dowiedzieć, szczególnie jak robiony jest po ciemku albo na stacjach kolejowych- gówno można sie dowiedzieć, znam się troche i na tym i na przetwarzaniu obrazów- to nie amerykański film, gdzie wszystkich łąpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s fuuuuuu
Obawiam się, że nie. Ludzie tak mają - po co policja, dochodzenie, nieprzyjemności "mało dziewczyna już wycierpiała?" A dziewczyna jest w szkou, więc nie myśli racjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---mar---
jesli chodzi o to czego szukam na tym forum to podzielenia sie doswiadczeniami, swoimi- moze znajomych. Jak wyglądają zaznania na policji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s fuuuuuu
No pewnie, z góry załóż, że gówno z tego będzie. Chłopie, rozlazłe ciepłe kluchy jesteś i cały przegrany, tak brzmisz. Nikt jej potem nie uwierzy w to, co się stało, jak się zarazi HIVem i tak będzie przesłuchiwana, bo muszą ustalić łańcuch zarażania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s fuuuuuu
Normalnie wyglądają chłopie. Na policji nie ma kolejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam 2 prawiczkow
lekarz prywatnie jej ni zerobi aborcji jak tabletka nie zadziala, a juz napewno nie na takim poziomie jak legalnie. nie poda jej tez lekow przeciwko hiv. myslisz sie co do kamer bo bardzi czesto wlasnie nim ujmuje sie bandytow. nie myslisz logicznie i nie chce mi sie z toba spierac skoro i tak nie zabrales jej na policje, ale skad masz pewnosc, ze nie wiedza kim ona jest i nie beda chcieli jej straszyc itp? nie no napewno masz pewnosc. wiec po co pytasz skoro wszystko sam juz postanowiles i najlepiej wiesz? ja nie chcialbym takiego faceta ktory ine bylby w stanie zabrac mnie w miejsce gdzie udziela mi fachowej pomocy. w tym wypadku jest to policja, ktora ma najlepszych pscyhologow i dlugofalowa pomoc. swiata nie zmienisz? jak by ktos przed toba tak nie myslal to moze twja dzewczyna nie byla by ofiara gwaltu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×