Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grafit

Co to może być?

Polecane posty

Byłam na nartach ;) pierwszy raz ..jeździłam i kilkanascie rayz upadłam no nic groźnego;) Ale raz .... uadlo mi sie upasc dosc porzadnie... odpieły mi sie narty.. poczułam bol w kolanie.. mno nic jak zaczał ustawac;d podniosłam sie i jeździłam dalej. W nocy kolano było spuchniete.. i bolało..zbagatelizowałam myslaŁAM że zakwasy... potem z dnia na dziedn puchło coraz bardziej..ui z dniem powrotu.. jakos task przy prostowaniu bolało.. Jak wrociłam do miasta troszke bolało..wiec kulałam boli tak po lewej stronie tak jakbny tak kosc..albo nie wiem co... .Po kilku dniach jakos zapomniałam o bolu.. ale w niedziele ukleknełam na mszy i koniec..,. znowu bol... puchnie.. nie mgoe zbyt duzo chodzic gora 2 godziny.,.bo tak mam kolano banie.. co to może byuć? To może być cos powaznego czy moze nadwyrezone wiezadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik482
Do lekarza i to szybko:/ Z kolanami nie ma zartow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz chce isc.. ale jak mysle ,że znowu czeka mnie stanie cały dzien w kolejce.. i dowiem sie że mi nic nie jest... to chciałam spytac was o zdanie czy to moze byc cos powaznego czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik482
Ja bym poszla nawet prywatnie. Ja mam problem z kolanami ale przez moj kregoslup, teraz regularnie cwicze i jest dobrze, ale bywalo ze nie potrafilam po schodach wejsc;/ Wiem jakie to uciazliwe jak to zaniedbasz. serio idz jak najszybciej moze ci sie zbierac woda w kolanie kto wie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No narazie mam skierowanie... ale jak pomysle ze bede muisiała isc na rpzeswietlenie tam spedzic kilka godzin potem w kolejce do ortopedy to az mnie krew zalewa...:|... ciekawe czy to nie jest nadwyrezone ..bo jesli tak to szkoda isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik i stwierdził mi naderwana łekotke... wode w kolanie.. i na rezonans pokierował... czy łekotka nie jest uszkodzona...mam nadzieje ze z takimi objawami nie pokieruja mnie an artroskopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×