Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CrazyHappySadGirl

Dla Apostola Nienawisci

Polecane posty

To nie w porządku. Ale myślę też, że miłości nie trzeba szukać, ona przychodzi sama, niespodziewnie, czasem nawet niechciana. Ta szukana wcale nie chce przyjść, wyczekiwana nie nadchodzi, ale atakuje zupełnie znienacka. I tego życzę wszystkim samotnym... mamom i nie mamom:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analkoholiczka wcale tak nie jest!!!!!! !zauroczenie przychodzi niespodziewanie, milosc jest w nas samych! to ogromna odpowiedzialnosc ....nie mozna ulozyc sobie zycia na samym zauroczeniu!! milosc to ciezkie zycie we dwoje ! milosc to zycie a nie uczucie ,takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Crazy => jakże ty jesteś uroczo głupiutka. Za piosenkę dziękuję. tu masz coś ode mnie (kto wie może znasz znasz ruski - słowa są piękne, pal sęk teledysk) http://youtube.com/watch?v=sV-YDu9pMZ0 P.S. To strach, a nie miłość rządzi światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy > ja nie wiem, co to jest zauroczenie. Ja przeżyłam jedną wielką miłość, dziś myślę, że jedyną, ale nie mówię, nie dla przyszłości. Ale coś takiego jak zauroczenie, jest mi obce. W moim mężu zakochałam się raz i to była miłość, od samego początku. Gdybyś chciała wiedzieć więcej to zapraszam" http://27herbat.blox.pl/html Na razie niewiele, bo dopiero zaczęłam, ale rozkręcam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
analkoholiczka => ты мне тожэ нравишся девчионка ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
CrazyHappySadGirl => ależ ja, jako osoby, oceniam samotne matki jako im się należy - mądra, głupia, ciekawa, nudna, etc. Ja ich po prostu nie uważam za materiał na partnerkę dla mnie. Ktoś chce niech bierze. Ja nie jestem zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co komu. Matce dzieciom raczej z nienacka kiecy niezagiermolisz i nie zaczniesz jebac na dywanie w przedpokoju, czy w kuchni etc. Nie oszukuję się, jestem zwierzęciem, jestem z tego dumny - mój stosunek do matki z dzieckiem jako partnerki to instynktowna rzecz. Moje geny są wyjątkowo egoistyczne. "It's an animal thing", jak mawiał Riddick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
analkoholiczka => wybacz, że odzieram Cię z iluzji na mój temat ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj, przepraszam. Nie rozumiesz, albo udajesz, że nie rozumiesz. Moje dziecko, to jest MOJE dziecko. Cudze dziecko, to jest CUDZE dziecko. Defekty urody spowodowane ciążą ZE MNĄ u kobiety mi nie przeszkadzają. Ot, z mojego punktu widzenia jestem tylko ja i przydatki (sądzę, że rozumiesz o kogo chodzi) - reszta to tylko wrogowie, ofiary, albo rzeczy niejadalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łe tam zaraz iluzji, żeby stworzyć iluzje potrzeba przynajmniej chwili refleksji, przez moment pojawił sie cień sympatii za wzgledu na ten rosyjski, ale wybacz prównanie, człowiek, który przyczynił sie do śmierci mojego męża jest rosjaninem i do niego z tego powodu też czuję cień sympatii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
CrazyHappySadGirl => seks za łatwo znaleźć żeby za niego płacić :P Poza tym powinnaś sprecyzować czy chodzi ci o kurwy, czy o prostytutki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
analkoholiczka => ciekawa kwestia, jednak niektórych rzeczy nie warto w necie omawiać (projekt Echelon działa :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, przepraszam. Nie rozumiesz, albo udajesz, że nie rozumiesz. Moje dziecko, to jest MOJE dziecko. Cudze dziecko, to jest CUDZE dziecko. Defekty urody spowodowane ciążą ZE MNĄ u kobiety mi nie przeszkadzają. Ot, z mojego punktu widzenia jestem tylko ja i przydatki (sądzę, że rozumiesz o kogo chodzi) - reszta to tylko wrogowie, ofiary, albo rzeczy niejadalne. ile masz lat???a ja kocham cudze dzieci :) jedno nawet chce podkraść ...ale nie da rady ....fajnego 9 letniego chlopczyka .....:)jest super :) idziemy razem na tennis zobaczyc Radwanska :) kocham dzieci !!!!! ty po prostu nie wiesz jak z nimi postepowac !! :) zal mi ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
analkoholiczka => "paranoicy myślą, że inni ludzie chcą ich dorwać. Magowie to wiedzą" Prachett CrazyHappySadGirl => no i burzysz moją wizję świat. Przynajmniej komuś bezinteresownie mnie żal :P Cóż, nie urodziłem się kobietą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×