Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

Pewnie ze tak już czasu nie cofniesz trzeba patrzeć na to optymistycznie... Napoczątku jest ciężko a potem pozostaje tylko radość i cieszenie sie każdym dniem ciąży a potem maluszkiem :) także głowa do góry, jak bedziesz miała dołka zawsze możesz tu napisać my napewno Cie wesprzemy dobrym słówkiem :):) najlepiej powiedz jak najszybciej bo odwlekanie tylko pogarsza. u mnie rodzice byli pierwszymi którzy sie dowiedzieli, bo to w sumie bardziej moja mamcia podejżewała ze jestem w ciązy niż ja hehe nie wiem jaki masz kontakt z rodzicami, ale rodzic to rodzic bedzie Cie kochał pomimo wszystko i napewno wspierał bo to ze Cie opieprzy nic nieda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinkaaaaaaaaa
Przeczytalam wszystko. Wy naprawde nie widzicie ze to jest prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheela110
Nie wiem czy tu jeszcze dziewczyny zaglądacie:( życzę wszystkim Wesołych Świąt :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosół w kostce
misheeela ja zagladam i szkoda ze ostatnio nic nie piszesz... :( ale pewnie natlok zajęć. a co do zyczeń to nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosół w kostce bede juz zagladac czesciej mysle:)) Jak tam świeta dziewczyny ? U nas na wigilii była siostra z mężem, dzisiaj siedzimy w domu i sie lenimy na kanapie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh u mnie też siostra z mężem :) Fajnie było :) Drugie święta mojego Smyka :) Który pierwszy raz kręcił się w kółko i padał na ziemię \"pijany\" :D boskie to było :) i zjadł po trochu wszystkich potraw :) Czarna co z Tobą? Żyjesz jeszcze? Misheela jakoś tu pusto i na "nastoletnich mamach". Nic się kobietki nie udzielacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosół w kostce
ja święta tradycyjnie rodzinnie, wbrew pozorom jednak nie mijają mi szybko. zazdroszcze dzieciaczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosół w kostce
u mnie tylko troche popadało. wiedzialas ze bedzie chlopczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka sie zapadla pod ziem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny chciałam sie pochwalić.. byłam wczoraj na USG i dołączam do grona szczęśliwych mam synków :) Kubuś mnie troche zaskoczył bo sądziłam ze bedzie dziewczynka... ale i tak sie ciesze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetaas Gratuluje!!!!!!!!!!!! 😍😍🌼 :) mnie znow troche nie bylo, bylam u babci na wsi z małym :) w koncu co innego mam do roboty ..narazie nic. Widze tu pusto wiec wybieram sie na nastoletnie mamy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :* jest tu kto?? powiedzcie mi, kiedy dziecko moze zostac z opiekunka? pytam z ciekawosci... chac planowac jakąś ta przyszłosc:) bo teraz na pewno moj Tomuś jest za mały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to indywidualna sprawa ale pierwszy rok dziecka jest najwazniejszy dla tego ja bym chciala zostac z dzieckiem przez minimum rok a potem bym szukala jakies opiekunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zołzaaaaaaaaaa ja tez planuje do roku karic piersia i byc przy dziecku, polozna mowila o karmieniu dziecka nawet do 2 lat! zasanawiam sie wiec czy roczne dziecko nie bedzie za male na zostawanie z kims obcym... oczywiscie ja bede musiala pojsc do jakiejs pracy, bo ciagle mieszkamy u rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam okazje pilnowac dzieci w roznym wieku nawet od 4 miesiecy wiec jak widzisz ludzie sie decyduja na zostawianie dziecka zobcymi osobami.jednak musisz pamietac zeby przedtem dobrze sprawdzic opiekunke bo niektore to prawdziwe zolzy wiesz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mowy zebym kilkumiesiecznego synka zostawila z obca kobieta. jesli bede szukala opiekunki to z jakiejs pewnej sprawdzonej "firmy". i chyba bede montowała kamery w calym domu haha i wysylala meza na kontrole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz niekoniecznie osoby polecane z jakiejs firmy sa naprawde dobre . moja mama tez sie opiekuje dziecmi i znalazla prace poprzez znajoma ktora ja polecila.dzieci ja naprawde lubia tak ze placza jak ma odchodzic hehe ja tez kilka razy pilnowalam.musisz pamietac o tym ze pozory czesto myla.nie wiem czy warto kamery instalowac chociaz niektorzy tak robia.gorzej jak by sie opiekunka zorientowala i to jakas porzadna dziwnie by sie poczula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podkarpackie:) ale ja zawsze moge zostac niania hehe. mam pytanko nie z tek beczki troche.jak u was z praca?skad w ogole jestes?bo cholerka moj szuka i jakos ciezko mu znalezc.macie jakies fabryki czy cos w tym stylu?my jestemsy sie gotowi przeprowadzic byle by praca byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Lubelskiego. W gazetkach dużo ofert pracy, ale czy to warte zachodu to nie wiem... mój mąż pracuje w warsztacie samochodowym teraz, jest w stanie nas utrzymać pracując po nocach i dorabiając w dni wolne:/ ...owszem, w taki sposób nieźle zarabia... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli poważnie o tym myślisz, o tej przeprowadzce to ja moge zapytać męża czy w warsztacie kogoś nie szukają :D a u mnie masz prace za rok:) jak sie zdecyduje zostawić dziecko z opiekunką bo sama zaczne czegoś szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korde bo moj szuka i nic porocz jednej pracy ktora okazala sie nie warta czego kolwiek zwykli oszuci. gdybys cis slyszala o jakiejs pracy to daj znac ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie jestesmy w stanie sie wyprowadzic tam gdzie bedzie praca.jesli mozesz popytaj meza moze cos slyszal moze sie uda.a co do opiekunki to nic nie obiecuje ale jesli nie zdam egzaminu to chetnie bym sie zaopiekowala Twoim skarbem a w razie czego pomoge szukac opiekunki wiem juz co nieco na tenteamt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheela ma pomysl moze zostawie Ci moj adres maila i napiszesz do mnie moze sie wymienimy nr gg zzwsze to bedzie lepiej sie nam skontaktowac? madeline121@wp.pl napisz jesli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zołzaaaaaa jasne popytam, zapytam męża o ten warsztat też. A za pomoc chociazby w wyborze opiekunki od osoby ktora sie zna na rzeczy bylabym wdzięczka:) moje gg 1435169

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×