Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

coś przcicha nam topik, wszystkie zajęte maluszkami ja jeszcze póki co mam czas do maja he :):) piszcie co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czas do lpca i kurde,tak mi się dłuży ten czas ze zwariuję.Już bym chciala kupic jakies spioszki ale obiecalam sobie ze poczekam do maja z kupowaniem :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :)) musze czesciej zaglądać, szkoda żeby topic upadł:) ! Co do kupowania... ja wszystko dla mojego malucha kupiłam wcześniej :D i śpioszki i pieluszki, kosmetyki, przewijak, łóżeczko.. bo na co czekać ? :) chyba ze sie nie ma kasy, to nic sie nie stanie jak dokupi sie coś później. niektorych bajerów nie trzeba mieć do życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do maja, do lipca... szybko wam przeleci :) mnie osobiscie wkurzało siedzenie bezczynnie na dupie pod koniec ciązy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już troche ciuszków mam, mialabym wiecej bo za kazdym razem jak wchodze do sklepu mam chęć coś kupić ale co za dużo to niezdrowo ;] niedługo jade po wózeczek itp. :) dla mnie za dużo tego wolnego i to leniuchowanie jest okropne ;] aczkolwiek wstawanie o 6 do szkoły też nie jest fascynujące ;] naszczęście szkoła poszła mi na ręke i w maju bede miała wystawione oceny i bede mogła do wrzesnia siedzieć z Kubusiem :) a jak u was było/jest ze szkołą? odpuściłyście sobie czy chodziłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy sie dowiezialam ze jestem w ciazy mialam juz wszystko zaliczone w szkole w zasadzie. maturka.. wiec juz nie musialam chodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje sie że siedzenie w domu i obowiązki domowe to sielanka dopóki sie samemu nie przekona co to znaczy.. faceci i te ich teksty \"Ty siedzisz w domu całymi dniami\" oni dwóch dni by nie wytrzymali z domem na głowie heh.. a ja czekam z niecierpliwością na mojego maluszka aż przyjdzie na świat, ciekawa jestem jak bedzie wyglądał itd. :) odliczam dni heh :) a póki co daje mi do wiwatu w brzuszku, fika ze hoho ale jest strasznie złośliwy nikogo nie chce kopnąć łobuz, tylko babci sie udało a tak każdy sie czai ale nic z tego Kuba jest uparty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletkaaa
marna prowokacja. piszesz,że kiedy dowiedziałaś się o ciązy miałaś już wszystko zaliczone- "maturkę". więc rozumiem,że klasa 3 liceum. W kwietniu w 3 klasie liceum WSZYSCY maja juz po18 lat. Skąd więc taki tytuł topiku? he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty szukasz wrażeń dziewczyno? bo chyba nie masz nic do powiedzenia na temat tego topiku jak tak świetnie idzie Ci czytanie tematów to przeczytaj go uwaznie jeszcze raz ze zrozumieniem i jak masz coś do powiedzenia w tym konkretnym temacie bo sama masz dziecko/jesteś w ciąży to sie wypowiedz a jak nie to zegnam z tąd i sie nie ośmieszaj bo prowokajce to robisz Ty w tym momencie.. najprawdopodobniej jesteś jakąś niedojrzałą gówniarą która ma fiu bździu w głowie która nie ma nic do powiedzenia. za nauke sie lepiej weź.. dowidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) długo mnie nie było... faktycznie nie jest lekko jak sama mam dom na głowie;) a wieczorkiem jak mężul wraca to chcemy razem spędzać czas, w koncu cale dnie sie nie widzimy. Moja rodzina jak robi śniadanie to pozostawiają wszystko powyciągane a ja później chodze i sprzątam . odkurzanie, bo przy małym dziennie wszystko dokladnie odkurzamy, prania przy małym też mam dziennie, że hoho bo mu się ulewa czesto. Nie raz musze go godzinami na rękach nosic i lulać bo sie drze nieznośnie, jeszcze gotowanie obiadu na głowie zanim wszyscy wrocą, jak już sie obrobie ze wszystkim to albo kuzynka wpadnie dotrzymać towarzystwa, albo wychodzimy na spacerek dłuższy i same widzicie jak mi czas leci ;) teraz jestem chorra:( leże w łóżku, biore antybiotyki i nie mogę karmić ;( Tomeczkiem sie zajmuje Adamo, albo moja kuzynka teraz. Ciężko :( nie wiem czy jeszcze bede mogla karmic dziecko ?? Anetaas jak sie czujesz;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wymienimy się numerami gg dziewczynki ??? bo same widzicie jak ja czesto tu jestem, a chcialabym z wami miec kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć misheeela! ;D Przeczytałam od początku topik. Teraz już pewnie Twoja dzidza jest duża. Mam siedemnaście lat i od pewnego czasu dręczy mnie myśl, że pragnę mieć dziecko. Nie wiem, czy to w tym wieku normalne. Gdybym dowiedziała się, że jestem w ciąży, w ogóle bym się nie zmartwiła. Byłabym w siódmym niebie! Mój chłopak ma dwadzieścia lat, mówi, że chce, żebym była matką jego dzieci, ale jeszcze nie teraz. A moje pragnienie jest z dnia na dzień coraz większe. Nie wiem, co mam robić. Pewnie nie wchodzisz już na ten topik, ale gdybyś jakoś gdzieś przypadkiem zobaczyła mój post, to proszę, pomóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolaina
Misheeela110, właśnie spędziłam całą noc na czytanie Twojego topicu, od samego początku.. zaraz wstaję chłopakowi zrobić śniadanko, i kładę się spać . Sama bym wiele oddała żeby mieć dzidziusia . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×