Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojooona

bole podbrzusza 2tyg przed okresem, kto tak miał. Denerwuje sie

Polecane posty

Gość zaniepokojooona

hej dziewczyny nigdy nie miałam boli podbrzusza niedawno odstawiłam tabletki, okres powinnam dostac 26kwietnia od 3 dni boli mnie podbrzusze, miałam nadzieje ze przejdzie, ale boli coraz mocniej, tak jakby pod wzgorkiem łonowym, chodz niekiedy mam wrazenie ze wyżej tez i na boki jutro ide do pracy, moj lekarz przyjmuje tylko w poniedziałki, we wtorek mam wolne wiec pojde do innego ale do tego czasu chciałabym sie jakos uspokoic czy to jest normalne czy jakas oznaka do niepokoju, podkreslam jeszcze raz ze przed braniem tabletek nie miałam ani bolow przed miesiaczkowych, owulacyjnych ani w trakcie okresy, gdy przyjmowałam tabletki tez nic nie bolało tylko teraz denerwuje sie troche :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie panikuj
masz normalne jajeczkowanie, które czasem BOLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojooona
tez tak myslałam ale na forum medycznym przeczytałam ze bole owulacyjne trwaja kilka godzin, gora dwa dni, a mnie powoli zaczyna bolec 4dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojooona
takie pytanie jesli to bole przez jajeczkowanie to powinno bolec w okolicy jajnikow prawda ? a mnie generalnie boli na dole, nie jajniki z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie panikuj
ból owulacyjny może promieniować aż do "krzyża", więc nie ma reguły. Wszystko zależy od tego jak mocno napinają się mięśnie wewnątrz. Weź nospę. Jeżeli nie pomoże i bóle będą się nasilać albo nadal trzymać to idź na usg jajników. Być może po hormonach tworzy się torbiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona Mam dokładnie tak samo jak Ty. Brzuch mnie boli od jakiegoś tygodnia w taki sam sposob jak u ciebie. Tabletki odstawiłam pod koniec czerwca. Przed braniem tabletek w połowie cyklu bolał mnie nieraz brzuch a dokładnie prawy jajnik a w obecnie "wszystko" na dole (jajniki i macica. Do lekarza nie mam nawet jak iść bo nie jestem w Polsce. Jak będziesz u ginekologa napisz co ci powiedział. Aha... mi NoSpa nie pomagała i bardziej boli jak "nacisnę" na podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....up....
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
mnie tez tak boal brzuch i okazalo sie ze to ciaza ,a le nie przejmuj sie mzoe niedlugo dostaniesz okres dlatego te bole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bład w moim wpisie...tabletki odstawiła nie pod koniec czerwca tylko marca tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie panikuj
regularnie co miesiąc mam bóle owulacyjne, a tabsów nie biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie panikuj Miałam przed braniem tabletek bóle owulacyjne i w tej chwili jest to całkiem coś innego. Ból owulacyjny nie trwa kilka dni, tzn u mnie tyle nigdy nie trwał . Bede musiała wybrać się do lekarza pod koniec czerwca bo wcześniej nie mogę niestety. A i przy bólu owulacyjnym NoSpa mi pomagała, a teraz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa88
i ja mam tak samo boli mnie podbrzusze chodz nigdy mnie tak dlugo niebolal,,, teraz jestem za granica i niemoge oujsc do lekarza . czasami jest mi niedobrze,,, niewiem co mzm robic !!! nigdy niemialam takich problemow ,zawsze bolal mnie brzuch 2-3 dnio przed okresem a teraz boli mnie ciagle !!!:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa88
i ja mam tak samo boli mnie podbrzusze chodz nigdy mnie tak dlugo niebolal,,, teraz jestem za granica i niemoge oujsc do lekarza . czasami jest mi niedobrze,,, niewiem co mzm robic !!! nigdy niemialam takich problemow ,zawsze bolal mnie brzuch 2-3 dnio przed okresem a teraz boli mnie ciagle !!!:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova88
hej niemartw sie asa to tak juz jest u nas :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×