Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko pytamMm

pierwszy dzien cyklu. Od dnia miesiaczki czy jej konca

Polecane posty

Gość tylko pytamMm

słuchajcie okres dostałam 28marca, skanczył sie 1 kwietnia przy owulacji odczuwam bole, a w pierwszy dzien owulacji zawsze boli, a mnie zaczeło pobolewac 10kwietnia, czyli 10kwiatnia zaczeły sie dni płodne teraz pytanie, gdy w kalendazyk internetowy obliczania dni płodnych w rouryke "pierwszy dzien ostatniego cyklu" wpisuje 28marzec wychodzi ze dni płodne zaczeły sie 6kwietnia, a jesli wpisuje 1kwieciej czyli ostatni dzien miesiaczki, to dni płodne wypadaja na 10kwiecien, czyli na dzien w ktorym odczuwałam bole owulacyjne, cykle mam co 28dni mam nadzieje ze mnie rozumiecie chodzi o to czy wpisuje sie pierwszy dzien miesiaczki alby obliczyc dni płodne czy odtatni jesli pierwszy, według ktorego jajeczkowanie zaczeło sie u mnie 6kwietnia to dlaczego dopiero 10kwietnia mnie zaczeło wszystko bolec i czy bole owulacyjny jest najsilniejszy w pierwszy dzien czy kolejne, bo przy 3dniu bolu boli mnie najbardziej z gory dzieki laski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisujesz oczywiście 1. dzień okresu. A kalendarzyki swoją drogą są do kitu, jak zresztą sama zobaczyłaś. Obserwuj swoje ciało jak już, a nie kalkuluj dni. Mierz temperaturę, oglądaj gluciki... Jeżeli jajeczkowanie miałaś 10, to okres powinien się pojawić ok. 24. To się zgadza z długością Twoich cykli? Ten kalendarz w ogóle pyta o długość twoich cykli, czy zakłada 28 dni? Jak 28 dni, to znaczy że jest całkiem do kitu. A bierze to pod uwagę, to znaczy że ten cykl będzie dłuższy od przeciętnego o 4 dni, co oznacza że masz nieregularne miesiączki i kalendarzyk się dla Ciebie nie nadaje. Zresztą kalendarzyk się dla nikogo nie nadaje. Jak już, to obserwacja objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuuula
Co to są te `gluciki`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×