Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aksjomtinka

Reserved wiosna 2008

Polecane posty

Gość aksjomtinka

Jak podoba Wam sie najnowsza, letnia kolekcja? Ja byłam ostatnio w ich butiku i upatrzylam sobie sliczny czerwony plaszczyk. Ogladałam tez filmik z pokazu Paprocki& Brzozowski dla reserved http://www.re-reserved.com/pl/paprocki-brzozowski/# - co myslicie o tych ciuszkach? Jak dla mnie świetne fasony, tylko podobno nie w kazdym sklepie reserved je maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvitanka18
Ja widziałam te ciuchy tylko na tym filmiku, ale bardzo mi sie podobaja- prostota połączona z modnymi krojami. Musze przyznac, że reserved ma coraz fajniejsze ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszka 88
Akurat tak sie składa ze Reserved to moj ulubiony sklep.Wiem ze jak tam sie wybieram na zakupy to niegdy nie wyjde z pusta torba.A ta najnowsza kolekcja przebija pozostałe,jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awitaminka
Dziewczyny gdzie dostane ciuchy Paprocki& Brzozowski dla reserved? Ostatnio byłam w ich sklepie, ale nie znalazłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TURBINA18
Wow to oni projektowali cos dla reserved???Pierwsze słysze O.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awitaminka
Oooo dzieki wielkie, ja byłam w Reducie ale tam własnie nie bylo, teraz wiem dlaczego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humantraficc
Przepiekna jest kolekcja wiosenna reserved- duzy wybór płaszczyków- różne kolory i fasony, ja wybrałam czarny za kolana,świetnie leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edukania
A moim zdaniem jnajladniejsze sa ciuchy z kolekcji All about Rio, super kolorki fasony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WInda787
Jakie sa ceny kolekcji Paprock& Brzozowski, wie ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elblaga
Zalezy co, ale sukienki to tak 100- 200zł, Topy duzo tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelia111
Ceny są porównywalne do tych z "normalnych" kolekcji Reserved ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taballugga
Ja mam płaszczyk z wiosennej kolekcji, niebieski top z All about Rio i przymierzam sie do kupna krótkiej sukienkiz paprocki& brzozowski- także wszystkiego po trochu;) W tym roku trafili bardzo w mój gust i według mnie maja bombowe ciuchy. Ps. Ciekawe czy reserved mysli nad współpraca także z innymi projektantami i sprzedazy ich autorskich kolekcji w butikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigiamorosoo
Wow- to najlepsze określenie. Jestem w szoku, bo zazwyczaj nawet nie wchodziłam do reserved, a tu taka niespodzianka. Ciuchy Paprocki& Brzozowski sa genialne. Moja mam jest stylistka i powiedziała,że to najlepsza polska kolekcja dostępna w sklepach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobne wrażenie :D Lubie Reserved, ale odwrotnie do Was/ciebie :D:D mam wrażenie, że ich tegoroczne kolekcje są do kitu. Paprocki i Brzozowski lol porażka na maksa. Kupa kiepskiej jakości i jeszcze bardziej kiepskiego kroju szmat :O I ta rozmiarówka, z roku na rok coraz większa.. owszem, jestem szczupła, ale nie aż tak, żeby ciuchy xs na mnie wisiały., zazwyczaj były po prostu dopasowane:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×