Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to tylko jaaaa

w wieku 23lat chce zostac mamą

Polecane posty

Gość to tylko jaaaa

czy to odpowiedni moment? co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik482
Ja mam 23 lata i rok temu w grudniu zostalam mama:) Idealny wiek, masz jeszcze cierpliwosc i czas dla dziecka, poza tym masz tez czas na drugie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaaaa
ciagle mi przechodzi przez glowe ,ze cos mi umknie z zycia ,ze bede uwiazana:( wiem to samolubne myslenie zwlaszcza,ze nie jestem imprezowiczka i raczej spedzam czas w domu... moze to normalne obawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik482
Ja bardzo lubilam imprezy towarzystwo i nie poweim brakuje mi tego, bo teraz sie mozemy urwac z mezem jak mama zostanie z malym. Ale nigdy bym nie zameinila tego co jest na to co bylo, dziecko na najwieksze szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaaaa
troche zaczynam panikowac czy dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik482
Pewnie ze dasz. Mnie sie wszystko wydawalo trudne,teraz radze sobie swietnie z maluszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaaaa
boje sie opini ludzi,ze powiedza taka mloda i juz dzieciata:( sa tacy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybica
Mloda no cos ty, to normalny wiek moim zdaniem. Idealny na dziecko kazdy lekarz ci to powie. A poza tym jak czujesz sei juz gotowowa to nie zwlekaj a nie przejmuj sie opiniami starych bab:). A co na to twoj maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik482
Dokladnie...ale pomysl tez o warunkach..czy je masz zeby zabezpieczyc dziecku przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaaaa
maz chce ale najpierw musze dostac umowe na stale pod koneic roku dlatego czekamy jeszcze pol roku ze dwa m-ce przed zawarciem umowy chcemy zaczac sie starac pracuje juz w firmie ponad 2 lata chyba mi sie cos nalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik482
No pewnie..ojjj a jak sie pojawi dzidzius to bedzie najwieksze szczescie. Moj szaleje za malym, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaaaa
Asik no wlasnie moj maz nie ejst wylewny i boje sie,ze do dziecka bedzie dziwnie nastawiony ale jak podpatrzylam jak sie bawi z cghrzesniaczka to chyba powinno byc oi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik482
Głupia jestes ,tylko kompletnie niedorosnieta smarkula moze tak gadac. Ja jakos nie piore gaci i nie gotuje non stop. Nie masz zielonego pojecia to sie nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaaaa
jestem skazana na pranie,gotowanie,sprzatanie,zakupy itp od 19-tego roku zycia sama o siebie musialam dbac wyszlam za maz w wieku 21 lat i byc moze by sie to nie stalo tak szybko gdyby nie to,ze rodzina wyjechala a ja zostalam"studiowac" z czego juz nie studiuje jak pisalam wczesniej pracuje pionad 2 lata w firmie skoro zalozylam wlasna"prywatna" :P rodzine i poczulam powolanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25 lat moja cóeczka za miesiąc i trochę ...skonczy 2 latka ...więc rachunek prosty ile lat mialam jak ją urodziłam ;) nie bede Ci radzić ,że to dobry wiek - dla mnie tak :) ja jestem szczesliwa , moje zycie dzieki Julii nabrało ....oprócz rumienców także kolorów .... Czuję się super spacerując z moją pannicą za rękę .... ubierajac sie podobnie .... czy szaljac w najbardziej zwariowanych zabawach ... mam energie ...wigor .... chęci ...! Mam dla kogo życ .....mam swoja maął rodzinke ..... Ale nie wiem czy Ty jestes emocjonalnie do tego gotowa . Dziecko to nei tylko radosci ...to tez ...momenty strachu , o nie gdy choruję ..... lęku gdy na przyklad nagle mocno zwraca ...... momenty zniechcenia gdy nie spi któąś noc z rzedu ... a Ty chodzisz za dnia jak zombiak ;) są momenty gdy masz ochote wszystko rzuccic i schowac się w mysiej dziurze .... Ale to są tylko momenty zdecydowanie wiecej superlatyw ...typu piekny uśmiech rano ...czy \"popam\" ( kocham) do uszka ...mamy ..... Musisz sama sobie odpowiedziec na pytanie ...jakie są Twoje priorytety ... Bo z moemntem urodzenia dziecka .... Ono jest na 1 planie ..,mąż.. potem dom , praca ...a Ty przez pewien czas mozesz byc z tyłu ..... Radzę listę + i -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
to dobry wiek przeciez nie bedziesz rodzic jak bedziesz babcia. ja mialam 20 lat i jestem szczesliwa. tylko to nie byla wpadka tez sobie zaplanowalam. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaaaa
_acha_ majac 23lata jest sie inaczej przygotowanym na niedogodnosci niz np. w wieku 30lat "niedogodniosci" typu strasz o malenstwo w chorobie czy w upadkach itp? mysle,ze kazda mama boi sie tak samo o dziecko i strach jest taki sam i chyba to nieuchronne w kazdym wieku kobieta sie martwi ale masz racje ten usmiech i to slowo,spojzenie czy gest jest najlepszym wynagrodzeniem za złe chwile:) pragne miec dziecko TYLKO mam obawy czy podolam, czy sprostam, dam rade,poradze sobie z dzieckiem i kazda NOWA sytuacja? czy tego sie uczysz przy danych sytuacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×