Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fanka 39 i pół

39 i pół najlepszy serial w TV

Polecane posty

Gość wow123
super serial, wczoraj się uśmiałam... Karolak, Andersz, nawet ta laska nowa córka - zarąbiście fajnie grają, tak z tempem, szybko, pach, pach :D jaskółki latają parzyście - eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retghynjf
Nawet NIE OGLADAM TEGO BADZIEWIA! JUZ WOLE BRZYDULE ALBO Hłama Migela z serialu nie zsdzieraj z aniolem! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga 33
Nie znacie się to najlepszy serial!!! Te dialogi miedzy Ania i Darkiem-dla mnie bomba.Rozmowy tatusia z synkiem:) super!!!! Serial na 5z plusem!!!! Czekam na następną serie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co że jak
oglądał ktoś wczoraj odcinek z nowej serii??? MOżecie mi powiedzieć co było bo nie oglądałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody bakaliowe
w sobotę będzie powtórka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegiecie
serial ogolnie lubie..le wczorj--smieszny jak zwykle z tym ze---ktory rodzic podchodzi do cizy syna z takim spokojem i usmiechem na ustach???a ktore dziadki!!!!!!pozwalaja ba!sa nawet ochy i achy na sypianie mlodych razem pod ich dachem?jedyna "normalna"reakcja bylo zachowanie ojca Marty..ciekawe co bedzie dalej..tak jakby ta trzecia seria zaczela od nacigania nie sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Morgana33
Powtórka niedziela godz12,15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he-he-he-he
aaaaaaaaaaaaaa, patryk nie wrocil do domu na noc....!!! myslicie, ze zdradzila marte z ta zocha? jakos nie moge w to uwierzyc, to chyba tylko taki chwyt scenarzystow.... ogladal ktos moze w necie nastepny odcinek i powie mi co bedzie ? ladnie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
patryk to świnia! jak on mógł w taki chamski sposób powiedzieć marcie, że jej nie kocha i chce być z inną :O i te jego wymysły, że ona się zmieniła, że jest inna itp, brrr... a on to może święty... szkoda, bo lubiłam tą parę w serialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beznadziejny ten wątek, zostawił ciężarną dla jakieś siksy, jeśli to ma być zabawne to ja nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froZen123
Szkoda,że ten serial się skończył :( Nie oglądałam go,kiedy byłemitowany,bo nie miałam TVN-u,teraz obejrzałam kilka odcinków na youtube i bardzo mi się spodobał.Fajnie by było,gdyby zrobili kolejną serię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he-he-he-he
no niestety frozen, rozczaruje cie, ale ta seria, ktora leciala jesienia byla ostatnia, jaka została nakręcona i z tego co wiem nie planuje się kolejnej, serial definitywnie sie zakonczyl. skoro nie oglądałaś to zacznij od początku - wszystkie 3 serie maja razem 39 odcinków, jest co oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten serial to żenada. najlepszy jest "Gotowe na wszystko" a z polskich to chyba był "odwróceni" tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
kolejna seria bylaby beznadziejna juz ta ostatnia byla do bani ,na dwoch jakby poprzestali to by bylo akurat a tak niesmak pozostal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calka
w wakacje beda same powtorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×