Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hosiminka

co sadzicie o tym staniczku????

Polecane posty

Gość używany jest...fuuujjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O NIE tylko nie używany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashantii
ja czasem kupuje uzywane jak sa w dobrym stanie to czemu nie? nie kazdego stac na nowy a ludzie czesto ubiora cos 2 razy i to lezy w szafie sama mam mnostwo takich ciuszkow, noszonych raz, dwa a potem jakos stracilam do nich serce hihi i chyba tez je sprzedam a poza tym jak przymierzasz cos w sklepie to wiesz ile osob to ubieralo przed toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladymathbet
No całkiem fajny, ja tez czasem kupuje cos uzywanegi i sprzedaje rzeczy które opisuje jako uzywano np kiedys kupilam staniczek niby był ok kupowany przez internet wyszłam w nim raz i strasznie mnie dusil i tez sprzedawalam jako uzywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny, taki wieczorowy, a co do tego ze uzywany, napisla ze kilka razy nosila, moze to byc prawda..ja kupilam na allegro staniczek w stanie tak idealnym ze przypuszczam ze naprawde byl ubrany z 2 razy... moja rada...warto poprosic o zdjecie wszywki wewnetzrnej, widac po niej czy jest sprana czy nie...jak wyglada dobrze to raczej naprawde nie byl bardzo uzywany sama sprzedalam kilka rzeczy ktore ubralam raz na jakas uroczystosc i potem juz nie mialam na co:) moze warto kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używany i co
a wy nie kupujecie w ciucholandach np spodni, bluzek? to stanik to co innego? ok, zgodze sie ze majtki fuuuuuuuuuuuuuuj,używane to oblech na maxa, ale co zlego w uzywanym staniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używany i co
ja ostatnio kupiłam 2 pary skarpetek w ciucholandzie i są jak nowe,na jednej była dziurka na pięcie ale zeszyłam i pochodze w nich ze 2 lata a sie opłacało bo za jedną parę 50 gr zapłaciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używany i co
hahaha bardzo śmieszne podszywaczu, to co jak założysz koszulkę z ciucholandu na gołe ciałko to też jest oblech bo sie tyka piersi? nie bardzo rozumiem. ale wasza sprawa. mnie to nie razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheeee
pewnie wiekszosc lasek sprzedaje na allegro używane staniki i pisza ze nowe. i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola 2222
uzywane ..kurde laski jak ide do sklepu i ogladam bielizne, gl w duzych sieciowych sklepach ale i w stricte bieliznianych tez sie zdarza...to bardzo czesto jasna ielizna niby noowa , sklepowa jest w fatalnym stanie!!! pobrudzona szara, naciagnieta, glownie z zoltymi plamami po podkladach i tego typu rzeczach przychodza jakies idiotki z tona mejkapu i mierza to( jak?? nie wiem chyb asobie twarz wycieraja ta bielizna:o:o) zenada jak to swiadczy o takich kobietach...wskazuje tylko na to ze sa oblesne i z kultura na bakier..a obsluga sklepu zamiast taki towar usunac( a najlepiej kon trolowac jak bierze taka do przebieralni stanik i oddaje caly zolty to niech go kupuje!!!) to go zostawia i ma to gdzies..kilka razy nie moglam sobie kupic staniczka bo np w m oim rozmiarze same brudne byly!!!! zenujace:o i niech ktos mi powie ze takie 10 razy przymierzany stanik ze sklepu jest lepszy niz z allegro ubrany ze 2 razy to umre ze smiechu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używany i co
kola 2222 - NO WŁAŚNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA1983
a kurtki ktos nie chce kupic? albo bluzke diora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×