Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Isabell_25

Dofinansowanie z uni dla berozbotnych na rozpotrzęcie własnej działalności.

Polecane posty

Gość marlinn
Takie dofinansowanie to super sprawa, przynajmniej jest szansa, że ktoś wyjdzie z bezrobocia. Kiedyś musiałam sporządzić wniosek o dofinansowanie z jednego funduszu to przejście przez całą procedurę to była makabra. W końcu zgłosiłam się do jednej firmy, która zajmuje się pozyskiwaniem funduszy dla przedsiębiorstw. Byłam z nich bardzo zadowolona bo wniosek wypełnili bardzo sprawnie i dotację uzyskałam. Wklejam linka do ich strony: http://www.ckdhetman.pl/ może komuś się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar--sz
Witam mam wzor wypelnionego wniosku - moge wysłać marlusz@op.pl gg 12184514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto moze go dostac?
czy wazne jest czy ja rozwiazalam umowe czy pracodawca ze mna? czyli czy jak ja sie zwolnilam z pracy to z gory juz nie mam co sie starac o ta dotacje z UP? i po jakim czasie od zarejestrowania sie mozna sie ubiegac o dotacje? mysle o krakowskim UP, czytam ale odpowiedzi na te pytania nie znajduje na zadnej stronie o tej tematyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata_war
Hmm nie wiem jakie dokładnie warunki trzeba spełniać żeby dostać dotację z urzędu pracy. Najlepiej pójdź do swojego UP i tam poproś o pomoc, na pewno Ci wszystko wytłumaczą. Natomiast jeśli chodzi o dofinansowanie z innych funduszy, choćby regionalnych z UE to zgadzam się z marlinnem, że dobry wniosek to połowa sukcesu. Dobrze wiedzieć, że są firmy takie jak warszawski CKD Hetman, które profesjonalnie pomagają w napisaniu takich wniosków. Ja bym sama nie dała rady czegoś takiego stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alenaciagaczezwas
Ja wlasnie pisze wniosek do PUP i nie jest TAAAAKI straszny. Trzeba tylko uważnie przeczytać i wiedzieć co się chce robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×