Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nataliennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

perfumeria internetow... kupowałyście? jeśli tak to w które?

Polecane posty

Gość Nataliennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Nosze sie z zamiarem zakupu perfumków przez net...allegro odpada...znacie a może macie zaufane perfumerie internetowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
naprawdę nikt nie kupuje przed necik;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia1234
możesz zobaczyć na jasminium.pl ostatnio kupiłam tam wodę lancom miracle i dostałam oryginalny zapach bardzo szybko a do tego jeszcze próbeczę innego zapachu były to moje pierwsze zakupy w tym sklepie, jak na pierwsze wrażenie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją ulubioną perfumerią internetową jest kokai.pl Mają ogromny wybór kosmetyków. Szczególnie polecam perfumy. Koleżanka poleciła mi tą perfumerię i jestem bardzo zadowolona z ich usług:) polecam każdemu, kto jeszcze nie wie, gdzie kupować dobre kosmetyki przez internet;) Podobają mi się tez promocje, dzięki, którym moje ulubione pefumki mogę kupić taniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam perfume4you.pl - przesyłka przychodzi szybko, zawsze dostaję oryginał i ceny są bardzo przystępne. Już od jakiegoś czasu tam zamawiam i ostatnio sklep się bardzo zmienił na plus. Ceny są jeszcze niższe, mnóstwo rabatów i wygląd strony jest nowoczesny przyjemniejszy dla klienta. Sprawdźcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×