Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merlinmag

Drukarka do firmy

Polecane posty

Gość merlinmag

Witam, chciałbym spytać się jakiej używacie w firmie drukarki i do jakich celów oraz jak się sprawuje, ewentualnie Wasze typy. firma 30 osobowa, drukujemy często w kolorze raporty, do tego druk w czerni. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek wawa
kolego, do jakich celow mozna uzywac w firmie drukarki ? do drukowania dokumentow...proste ;). my mamy dwa razy combo phaser xerox, nie pamietam modelu, moge sprawdzic jak bede w firmie, albo wejdz sobie na postawnakolor.pl . my zmienialismy sprzet jakies pol roku temu, na nowy. wczesniej mielismy lexmarki - i tyo nie jest smieszne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arczimedes
Nie mam firmy, ale używam z drukarki i skanera korzystam dość często. Parę tygodni temu zakupiłem Xeroxa model 3200. Sprawdza się wyśmienicie, tylko papier wkładam :). Zobaczymy jak będzie z dalszą eksploatacją. W Saturnie oczywiście sprzedawca zachwalał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xerox the best
Z allegro bym uwazał.Kilka razy sie naciąłem wiec wole dmuchac na zimne.Ja z kolei polece Xeroxa phaser8860.Jezlei zalezy Wam na niskich kosztach wydruku koloowej strony (cena za wydruk kartki-9,5 gr) to powinniscie kupic własnei tą drukarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xeorx
Do Brothera! Nie wyskakuj tutaj z second handem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollider
brother też pewnie jest ok, ale biurowe materiały my też na xerox drukujemy 8860, solidink super jakość i w ogóle. prawie jak na tym filmie jest co zebranie http://youtube.com/watch?v=8lXs6GHMQNg oczywiscie premie dostajemy:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiczekkk
xeroxy teraz najlepsze, najbardziej ekologiczne drukareczki, tepsa w ogole w promo daje hp drukarke, ale blagam, to juz jest obciach wsadzac w promocji to co w ogole nei chce sie sprzedawac w sklepach, co to ma byc za promocja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodzian z gor
janiczek nie marudz, niektorzy w ogole nie maja na czym drukowac, to im sie przyda. swoja droga ja bym swojego xeroxa nie zamienil na zadna inna drukarke, mam wydruki kolorowe za 11 groszy ( jakby przeliczyc koszt tonera i ilosc wydrukow z niego), na rynku to najtanszy wydruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_racuch
drukarki hp RuLeZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olas
Toś pokazał teraz. Tak samo jak TP i Twoje HP w cudownej ofercie... Nie dość, że umowę trzeba podpisać na 24 miechy, to dostajesz padakę od HP. Powiem, tak, gdyby to było Combo Xeroxa i umowa na rok, to bym bez wahania wziął, a tak pozostaje pusty śmiech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka_smieszka
a czy to mozliwe ze wydruk jednej strony czarnym tonerem na drukarce Xeroxa phaser 6125 to koszt jedynie 9 groszy? Pytam poniewaz wyczytałam i koszty wydruku sa bardzo niskie.ma ktos ten model drukarki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaZań
Możliwe, możliwe. Wartość tonera podziel przez ilość deklarowanych przez producenta wydrukowanych stron. Otrzymasz bardzo łądny wynik zbliżony do około 10 groszy :) Zresztą wejdź sobie na postawnakolor.pl i poczytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka_smieszka
Super ,dziekuje za link.Zaraz sobie popatrze na te drukarki.Mam nadzieje ze trafie na cos fajnego.naprawde jestem pod wrazeniemniskich kosztów wydruku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronicze
No0 , ja trafilam z tego na pare fajnych opcji z tego linka. Podoba mi sie przede wszystkim tusz w kostce. Ni ebrudzi podobno, co jest na prawde (wiem z własnego doświadczenia) dużym atutem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namaluje swiat 2
weronicze chodzi Tobie zapewne o solidink.To prawda bo bardzo duza wygoda i cenowo wcalenie wychodzi drozej .Kostka czarnego "tuszu " wynosi 200 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzemis
solidink fajny wynalazek, 200 zl a wydajność do 14000 wygruków. takie same ceny są pozostałych 3 kostek potrzebnych do kolorowego druku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o drukarke
dzemis czyli aby drukowac w kolorze potrzebuje az 3 kostek ??? to koszt 600 zł plus 200 za czarna kostke,a na jak dlugo to starcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy w firmie kombajn epsona, ale on jest tylko do "zadań specjalnych" i używamy go dosyć rzadko. Na co dzień korzystamy z czarno-białej drukarki OKI. Popatrz sobie na sklep-oki.pl - jest duży wybór i łatwo tam wyszukać to, czego się oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży wybór drukarek znajdziesz w e-atramenty.pl Ja u nich akurat kupuję tanio zamienniki, ale mają również dobre drukarki w sprzedaży, więc polecam zaprzyjaźnić się z ofertą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadne
Ja mam HP i jestem zadowolona. jeśli szukasz dobrych i niedrogich drukarek (bo p co płacić więcej, skoro są tańsze oferty), to zajrzyj sobie na slep.drtusz.pl. Wybór mają spory, a sprzęt uznanych firm. Przy okazji znajdziesz tam akcesoria do drukarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×