Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość butikowapanipani

Mój własny butik z odzieżą- jak sobie radzicie!!!

Polecane posty

Gość butikowapanipani

Ponieważ na pewnym temacie zrobiło się nieprzyjemnie otwieram nowy temat. Zapraszam wszystkich właścicieli /właścicielki i przyszłych właścicieli/właścicielki abyśmy się wymieniali doświadczeniami. Zacznę od siebie- mam sklep odzieżowy jednak okazał się w złym miejscu (stare osiedle) szukam innego lokalu i jak znajde to zmieniam lokalizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butikowapanipani
hophop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamykam złalokalizacja(stareosiedle) za duzy czynsz,nie mam zysków:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj oszo. Ja też zamykam, a właściwie już to zrobiłam tydzień temu. Dobiły mnie wakacje, sklep miałam w środku ogromnego osiedla wydawało by się że lokalizacja idealna. W ub roku było super a ten to totalna kapa. Miałam plan by przeczekać te piep..... wakacje bo jak wiadomo zbliża się troszke lepszy okres dla handlu. Ale nie wytrzymałam. Siedząc w tym sklepie dostawałam okropnych dołów a potem cierpiała na tym rodzina. Powiedziałam dość, napisałam kartkę \"urlop\" i więcej nie otworzyłam. Miałam szczeście bo znalazłam kogoś komu spodobał się sklep, dostałam odstępne, mało tego to jeszcze udało mi się pozbyć towaru - całego! Więc jestem wolna... Nie mam pracy ale jestem szcześliwa że nie muszę siedzieć w tej \"budzie\". Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×