Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cholera /

chyba zakochuje się w świeżym rozwodniku-nie wiem czy chce

Polecane posty

Gość cholera /

poznałam Go dopiero teraz, od razu powiedział, że jest dopiero co po rozwodzie...powiedział, że rozwód był z Jego winy, ale nie wiem o co chodzi, nie wypytuje... ..nie wiem czy warto się pakować w związek z facetem z przeszłością.. ...myślę, że on wciąż może następna kobietę porównywać do pierwszej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no to Ci wspolczuje,osobiscie nie cialabym pakowac sie w zwiazek z facetem z przeszloscia tak jak napisalas balabym sie porowbywania z poprzednia partnerka :) Zreszta ja sie nie zakocham nigdy i sie z tego bardzo ciesze przynajmniej jakis ******** nie bezie mi siedzuial na glowie i mamrotal ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera / - jestem zwiazana zwiazakiem malzenskim z facetem po rozwodzie:)Nie bede ci opwiadala w szczegolach co i jak ale uwierz mi jestem z nim ponad 2 lata i bardziej kochanego faceta w zyciu nie widzialam!jest czuly troskliwy i pszekochany:)Oczywiscie zanim sie z nim zwiazalam przeprowadzilam po cichu wywiad srodowiskowy;)W zyciu mnie nie porownal do swej bylej zony a jesli porownywal to stawial mnie w samych superlatywach.Na pewno co ci moge doradzic..Troche po chamsku ale dowiedz sie o nim jak najwiecej!dlaczego sie rozwiodl czy tak czasem nie lał swojej bylej czy nie zdradzal jej bo mozesz sie wpakowac w niezle szambo:(Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×