Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazy_bogie

cykl trwa 36 dni, dlaczego?

Polecane posty

mam dlugie cykle z reguly trwaja od 30-33 dni. teraz czekam na @ i nic. w ciazy nie jestem. zastanawiam sie czy mogly taki stan wywolas silne leki przeciwbolowe jakie bralam przez ostatnio tydzien. wiem, ze musze wybrac sie do lekarza, ale w ciagu kilku najblizszych dni nie dam rady. byc moze ktoras z Was miala podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mnie dziala nawet glupia
pogoda, bo raz zimno raz cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest ten problem, ze 33 dniowe cykle to zadkosc, a 36 to juz jakis fenomen. zalezy mi na tym aby dostac @ jak najszybciej bo czeka mnie kolejny zabieg, ale na to juz nie mam wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są kobiety ktore mają wydłużone cykle moje zwykle trwają nawet od 30do 45dni i dla mnie to JUZ jest normalne.Pisze juz bo kiedyś też z miesiąca na miesiąc myslalam ze cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mnie tak zadziałam stres
zawsze mialam 28-29 dniowe a silny stres spowodowal wdluzenie do 34 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze to polaczenie lekow i wlasnie silnego stresu, ktory mialam kilka dni wczesniej. leki odstawilam niedziele wieczor, stres znacznie zmalal, ale @ nie ma i nawet nie czuje bolu brzucha jaki zawsze temu towarzyszy. wiem, ze pozostaje tylko czekac, ale dzieki za wypowiedzi bo zaczynalam juz myslec, ze to jakies wahania hormonalne. mam nadzieje, ze zanim pojde do lekarza to okres powroci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×