Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

cos na bardzo bardzo !! sucha skore !! ???

Polecane posty

Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

mam strasznie sucha skore :O nie wiem co jest... na rekach najbardziej- az sie łuszczy w niektorych miejscach, tzn robia sie takie platy suche i schodzi mi z tego skora. zaczynam sie wsydzic swoich rak :O nie wiem jak ja wyjde z tymi plamami z krotkim rekawkiem w lato :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto.....
zadne pachnace rossmanowskie kremy nie pomoga,na sucha skore,bynajmniej mi nie pomagaly;\\ az ktoregos razu farmaceutka polecila mi zwykla masc witamonowa koszt ok 2zl ,mozan kupic takze w sklepach zielarskich,mi pomaga a mam takze sucha skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
masc witaminowa mowisz ? z masci to uzywalam juz ELOCOM, HYDROCORTISONUM i OXYCORT i nic mi nie pomoglo ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem z iwostinu dla bardzo suc
hej skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto...
a sprobuj DERMOSAN,to jest krem tłusty (wit A,E,gliceryna)do pielegnacji twarzy i calegi ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLIIPA
rozgrzej troche oliwę z oliwek i potrzymaj dłonie w niej zanurzone np.oglądając tv.Maść witaminowa również jest świetna żadne garniery itp.Być może masz alergię na coś ,obserwuj i ew. do dermatologa...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi to na łuszczyce wygląda, jeśli stosujesz juz elocom i te maści co napisałas, to czas na wizyte u dermatologa,zwykłe maści nie pomoga a i tak uzywasz już na recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co ci jest chyba
to jest objaw chorej tarczycy. ja jak zdejmowałam rajstopy, to sie sypało strasznie, jakbym sie w mace nurzała, czy co? idz do endokrynologa, zmierzy poziom hormonów, na to sa tabletki (u mnie ma to cała rodzina), przejdzie ci jak mi, mamie, siostrze, mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
krem z iwostinu -- dobry jest ?? ile kosztuje ?? Hmm łuszczyca ?? :O nieee ja jestem alergikiem i to moze od tego, ze wlasnie mam uczulenie na cos? co do tarczycy- mialam robione badania pare dni temu i sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferrri
spróbuj Avene do skory bardzo suchej do kupienia w aptekach mnie to pomogło a miałam wiory tak suche ze strach coprawde drogie to to ale skoteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem o czym mowisz
tez mialam takie suche palny , i schodzila mi skora nic nie pomagalo, wdalam kupe kasy na takie rozne kremiki nic nie dalo w koncu mama powiedziala mi zebym smarowala oliwa z oliwek na noc i oliwka dla niemowlat w dzien i pomoglo po jakis 2 tygodniach i juz nie wrocily, a oliwe bambino uzywam do dzis... sprobuj , mi pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie w aptece krem
dermosan. Nie ma nic lepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masło shea polecam
poczytaj sobie o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem. Skóra bardzo baaardzo sucha od wielu lat. Radze sobie w ten sposób: kapiel tylko w letniej wodzie, najlepiej szybki prysznic, a potem jeszcze na wilgotna skórę nakladam parafine ciekla (apteka- koszt ok 2zl), nie wycieram sie potem, tylko raczej wklepuje recznikiem, przykladam z miejsca na miejsce az do sucha. Sprobuj, ja tylko dzieki tej cieklej parafinie jako tako funkcjonuje z ta moja skora. PS. Przeszlam to samo co Ty - hydrocortizonum, elidel i inne. Ale ktos polecal masc witaminowa- tez spoko, ale miejscowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
kurcze tyle tych propozycji ze juz nie wiem co robic :O :) :) oliwke dla dzieci probowalam- bezskutecznie- jeszcze mi jakies uczulenie na dodatek na nogach po niej wyskoczyło łee :O dermosan- zaraz poczytam ;) i mysle ze wyproboje twoj sposob bumtarararara bo widze ze masz identycznie jak ja... ta parafina smierdzi czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masło shea polecam
parafina fuj;/ niestosuj tego, zatyka pory skory, smierdzi, lepi sie nie wchłania się. masło shea jest super ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
a gdzie mogę kupić to masło shea ?? :) niee mysle, ze olejek to tak samo jak z ta oliwka dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masc z wit. A
2 zlote w aptece i po klopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhhhhhhhh, luzik, parafina nie ma zadnego zapachu. PS. Biore jeszcze Capivit hydrocontrol - nie wiem czy faktycznie pomaga, ale na pewno nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta masc wit A to to samo co tkw. "masc witaminowa" i jak juz pisalam pomaga tylko miejscowo, bo ciezko smarowac tym "tlusciochem" codziennie cale cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ta masc z witamina A tez uzywalam ale tylko przez 3 dni i nic nie pomoglo :O mysle, ze najlepsza bedzie ta parafina ;) zaraz lece do apteki :P dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
a kupilam dopiero co balsam do ciala kakaowy ale to tylko do nog bedzie hehe bo ich nie mam takich suchych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
no juz pisalam ze oliwka dla dzieci mnie uczuliła :O a mialam Bambino, z Johnsona i jeszcze tam jakąś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katatasza
IDź DO DERMATOLOGA KONIECZNIE BO TO NORMALNE NA PEWNO NIE JEST, NAWET DLA BARDZO SUCHEJ SKóRY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×