Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brumbrum23

dobre farbowanie wlosow w krakowie

Polecane posty

Gość brumbrum23

mam ciemny brąz ktory jest moim wlasnym efektem , chce miec troche jasniejszy odcien brązu lecz juz tego nie rozjasnie sama kupując farby w sklepie , pasuje sie udac do fryzjera?? kto poleca dobrego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia4343
ja farbowalam przed swietami wlosy w salonie black pearl przy ul pawiej i jestem strasznie zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadziucha
A to ja słyszałam że na koloryzacje włosów warto iść tutaj http://www.vicihair.pl/ ,a jeszcze teraz jest tak że przy farbowaniu modelowanie i strzyżenie jest gratis. Fajnie tak przed świętami zmienić fryzurę by fajnie wygladać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morisonka
A to słyszałam o tym salonie http://www.vici.clinic/ . Pracuje tam dobra fryzjerka Ewelina jak miałabym komuś powierzyć moje włosy to była by to własnie ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w Vici w Krakowie robiłam ostatnio flamboyage, ale u Pani Ani :) Polecam ją bo naprawdę zna się na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz kupić farę czy pozostałe kosmetyki taniej na uRadka.pl wybór jest naprawdę szeroki,a same kosmetyki czy akcesoria fryzjerskie są markowe,z najwyższej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1968
Widzę, że dziewczyny polecały już Vici Clinic :) Ja dorzucam moje cztery grosze bo jestem stałą klientką pani Eweliny Miś, która pracuje w tym salonie. Jestem bardzo zadowolona z jej usług, przede wszystkim z ombre, które potrafi stworzyć na mojej głowie :) Tak więc w kwestii farbowania (i nie tylko) bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×