Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PRACA PRACA

PRACA BIUROWA WARSZAWA BEMOWO

Polecane posty

Gość PRACA PRACA

Agencja Artystyczna pilnie poszukuje komunikatywnej, silnie zmotywowanej, samodzielnej i skutecznej w działaniu ( najchętniej z doświadczeniem w sprzedaży), młodej, dynamicznej osoby. Oferujemy pracę w godzinach 9-17, w bardzo fajnym zespole :-). Biuro mieści się na Bemowie na osiedlu groty ( UL. ISKRY) C.V proszę przesyłac na adres rumniak@n-s.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACA PRACA
PODNOSZE BO PILNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolino boom
ile płacicie?Daj linka do waszej strony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACA PRACA
Na tym stanowisku przewidujemy pensje w granicach 1 500 zł netto, plus prowizja od kontraktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w końcu
praca biurowa czy sprzedaż bo to dwie różne rzeczy ? .. na prace biurową to moge sie zdecydować nawet od jutra , nawet mieszkam na bemowie, ale sprzedaż i wciskanie komuś czegokolwiek odpada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie czytam
i tytuł jest praca biurowa a w ogłoszeniu sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_boga
\"eee to kicha\" - Ty byś nawet za 5000 nie podniosła tyłka... jeżeli kogoś nie interesuje oferta, po co ją krytykuje? Niektórzy całe dnie przesiadują przed kompem i wiecznie narzekają... Mnie ta oferta nie interesuje, bo widać że chodzi o telemarketing, ale to nie znaczy, że ktoś się nie może realizować w takiej pracy. Jeżeli oferta jest z umową o pracę i wynagrodzeniem jak podali, to uważam że calkiem fajna oferta i może sama bym się zdecydowała, gdyby to było w moim mieście... Pozdrawiam ludzi z pozytywnym spojrzeniem na życie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACA PRACA
Chodzi dokładnie o to , by przekonać teatry w największych miastach polski do tego by sprzedawały bilety przez naszą stronę www.biletyna.pl oraz www.biletynakabarety.pl i obsługiwać tych klientów. Jest to praca biurowa, polegająca na nawiązaniu i utrzymaniu kontaktu z klientem. Nie ma mowy o wciskaniu komukolwiek, czegokolwiek. Osoby zainteresowane prosze o przesłanie C.V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACA PRACA
Proszę sprawdzić czym zajmuje się Agencja Artystyczna Znaki Szczegolne. Google nie gryzą. A mowi się, że w Polsce nie ma pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca biurowa
praca biurowa polegająca na telemarketingu coś nowego .. google nie gryzą moze warto sprawdzić co znaczy termin praca biurowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACA PRACA
Nie to nic wspólnego z telemarketingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACA PRACA
Osoby zainteresowane prosze o pzresłanie C.V na adres rumniak@n-s lub praca@biletyna.pl. Reasumując: praca w Agencji Artystycznej polegajaca na obsludze teatrów, jak i pozyskiwaniu kolejnych teatrów tak by chciłay znami wspólpracowac. Wynagordzenie 1500 zł netto, prtaca od maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca biurowa
dzownienie gdzies namawianie do czegoś to nie telemarketing?> zresztą jak na warszawe to nie są zarobki na poziomie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACA PRACA
Dla mlodej osoby bez zadnego doświadczeniea?....Coż pozostaje mi zyczyc powodzenia w poszukiwaniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca biurowa
jak na te czasy tak .. ja nie pracuje już ponad półtorej roku bo uparłam się że nie będę za grosze pracować... ale ja mam doświadczenie i wyższe studia.. a i pośpiechu nie mam.. pójdę pracować jak znajdę coś odpowiedniego na poziomie i za odpowiednią kasę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca ca
I nie ma pracy ponoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ci strzeliło do głowy ogłaszać się na tym forum ? Przecież tu nikt nie szuka pracy :D Oni siedzą na zasiłkach i innych macierzyński i chwalą się całymi dniami jakto zrobili szefa w głąba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×