Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawe czy

Czy któraś dwudziestoparolatka wypełniała sobie zmarszczki mimiczne???

Polecane posty

Gość ciekawe czy

Mam 25 lat i widoczne juz zmarszczki mimiczne na czole i miedzy brwiami. Slyszalam gdzies, ze nie ma co czekac z tym do 30tki, 40tki, tylko najlepiej od razu pojsc na wypelnianie (kwasem hialuronowym albo botoksem). Im wczesniej tym lepiej, bo skora bedzie dluzej mloda. Co wy o tym sadzicie? Nie jestem fanka operacji plastycznych, do kosmetyczki nie chadzam, nie dbam przesadnie o wyglad. Ale te zmarszczki w tak mlodym wieku mnie martwia. Czy ktoras z was w podobnym wieku robila sobie jakis zabieg na zmarszczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie likwidowałam zmarszczek, jednak nie widzę w nim nic złego. Można mieć zniszczoną cerę w twoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam24 lata
nie palę, nie chodze na solarium, zdrowo sie odzywiam i tez ma zmarszke mimiczne na czole i tez mnie wkurza.Na razie nie ide na botoks, smaruje ja, masuja i wyglada troche lepiej. To nie kwestia zniszczonej cery tylko żywej mimiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy
No tak, ale czy to jednak nie za wczesnie?? Do tej pory myslalam, ze takie zabiegi robi sie po 30tce, a ostatnio jest trend, ze jednak wczesniej (juz nawet 18tki sobie robia). Czy to nie jest chore? Sama nie wiem co mam o tym myslec. Poza tym zastanawiam sie czy po jakims czasie od takiego zabiegu nie wyjdzie "szydlo z worka" i nie okaze sie, ze jednak taki kwas zaszkodzil mlodej skorze i ze ona sie od niego uzaleznila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zezarlam 5 ciastek
kazde mialo 84 kcal... nie mam zmarszczek,a mam 20 pare lat. ale moze jka bede jadla tyle cisatek to mi sie zrobia zamraszczki wkolo ust od jedzenia i wtedy se je wypelnie i napisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam24 lata
autorko, tez sadze, ze moze to sie odwrocic przeciwko skorze. Ja raczej sobie odpuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODERN ART
KREMEM Z CIASTEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbujcie innych metod, np. mikrodermabrazji? Można ją wykonać u kosmetyczki lub dermatologa. Nie tylko spłyca zmarszczki, ale również wygładza i oczyszcza skórę. Jest też na rynku nowy produkt o nazwie BOTOINA, do własnoręcznego wypełniania zmarszczek specjalnym preparatem nakładanym strzykawką. Nie wiem czy jest skuteczny, ale może warto się zainteresować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polekra
wypelnialam u dr widerkiewicza i pozbylam sie cholerstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaaahaa
polekra, nie wysyłaj ludzi do tego RZEŹNIKA!!!! :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od sciagania brwi zmarszczke dosc dobrze widoczna.. Mam 28 ale poczekam pare lat i wtedy ja wypelnie... Kup sobie krem na zmarszczki mimiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×