Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nsjdfsf

jak byście się czuły...

Polecane posty

Gość nsjdfsf

Jak byście się czuły gdybyście długo gadały z fajnym facetem (net, telefon), wysłałybyście mu w koncu zdjęcie, a jego jedynym komentarzem po zobaczeniu byłoby "ładne tło" (chodzi o góry w tle). Ja po zobaczeniu jego zdjęć od razu powiedziałam mu że mi się podoba. Więc skoro on NIE skomentował MNIE to znaczy że mu się nie podobam, prawda? Nie wydaje mi się że przesadzam. On tymczasem nie wie o co mi chodzi, a ja nie powiem mu "nie powiedziałeś czy jestem ładna", bo moim zdaniem to mega żałosne. Nie powiedział nic, więc widocznie uznał że jestem nieatrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwnooka kobieta
no nie wiadomo moze go zatkalo z wrazenia i mu sie podobasz tez tak moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwnooka dziewczyna
To dobrze o nim świadczy, że unika kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to banalne powiedziec
podobasz mi sie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie wstydzi
to zalezy jak po tym pokazani zdjecie ztoba rozmawia czy takl samo czy niechetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwnooka kobieta
napewno mu sie podobasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsjdfsf
Niewazne czy świadczy dobrze czy źle. Nagle całkowicie przeszła mi ochota na dalszy kontakt z nim. Po co mamy się spotkać, skoro mu się nie spodobałam. On w dalszym ciągu nie wie o co mi chodzi, a wg mnie trzeba być totalnie upośledzonym by się nie domyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwnooka kobieta
facei inaczej mysla. Spytaj go czy tak sobie mnie wyobrazałes? to duzo sie dowiesz jak ci odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUSH
Moze nie chce dać Ci do zrozumienia że mu sie też podobasz...może jest wstydliwy... jeżeli podtrzyma kontakt to znaczy ze wszystko ok. nie narzucaj mu się teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwnooka kobieta
a ja jak dostawalam zdjecia od facetow z netu to sie tym nie sugerowałam za duzo ja musialam widziec jak ktos wyglada na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsjdfsf
Nie wydaje mi się że nie skomentował bo jest wstydliwy. Nie skomentował, bo albo uznał że jestem nieatrakcyjna, albo że taka sobie i dlatego zręcznie zmienił temat na góry w tle, bo nie chciał mnie skrzywdzić (lubi mnie). Może to dziwne, ale moim zdaniem facet z którym się spotykam/będę spotykać powinien od razu uznać że mu się podobam, a nie zadowalać się półśrodkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plooooska
ja też uwazam że potencjany partner powinien już na starcie uważać że kobieta jest piękna, a skoro tak nie uważa to taki związek nie ma sensu, a ona w koncu spotka kiedys kogoś kto tak o niej pomysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×