Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m.k.c

trzeba znalezc faceta z kasa

Polecane posty

Gość m.k.c

ale zazdroszcze kobietom, ktore tworza szczesliwe zwiazki i malzenstwa z mezczyznami ktorzy dobrze zarabiaja. zawsze wydawalo mi sie to nieistotne, ale teraz zyjac na wlasny rachunek i zarabiajac ok 1000 zl inaczej na to patrze. moja kolezanka ma faceta ktory duzo zarabia, po urodzeniu dziecka nie wrocila do pracy, maja wielki dom, dwa samochody, kupuje co chce i za ile chce. marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaasne
najlepiej, żeby był bogaty, przystojny, inteligentny, czuły, namiętny i jeździł na białym rumaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaasne >>najlepiej, żeby był bogaty, przystojny, inteligentny, czuły, namiętny i jeździł na białym rumaku.>> super by było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupia dupa
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja pierdziu
To na co czekasz teraz sporo takich co prawda koło 60 ale z kasą więc na co czekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja pierdziu
A po co przecież dupą łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie...przykre to bardzo, ze nadal kobiety uwazaja, ze one nie sa w stanie zarobic przywzwoitych pieniedzy i w zwiazku z tym trzeba im bogatego meza...Tylko jaka to satysfakcja z wydawania cudzych pieniedzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja pierdziu
bo tak łatwiej i nie trzeba przy tym myśleś tylko raz lodzik raz dupa i po sprawie, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najlepiej, żeby był bogaty, przystojny, inteligentny, czuły, namiętny i jeździł na białym rumaku" ta mial kilka drogich samochodwo, duzego fiuta i lubil wydawac na ciebie nieograniczona kasy...moze wez sie sama za robote a nie liczysz na sponsora bo chyba to juz nie jest rozmowa o mezu tylko o sponsorze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkc---a tak poza wszystkim:czy to jest fajne po porodzie gnuśnieć w domu??bo ja w tym nic fajnego nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak facet pragnie miec kobiete o wymiarach 90 60 90 ktora nigdy sie nie starzeje..podaje mi piwo obiad gotuje w bieliznie seks na zyczenie, nie zrzedzi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym dopiero zrzedzila, jakbym miala siedziec caly dzien w czterech scianach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×