Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutno.mi

nie umiem sobie z tym poradzić

Polecane posty

Gość smutno.mi

jest fajnie jak jestesmy razem,jest raczej skryty ale ostatnio powiedział ze mnie kocha,ale...nigdy nie był z nikim i chyba nie wie jak sie czasami zachowac,a ostatnio mam wrazenie ze jest troche...chamski:o zwykle o mi daje pierwszej si napic,ostatnio tego nie zrobił,kręcił nie potrafił powedziec ze idzie na impreze do kumpla a niedawno banował mnie tak zebym nie widziała ze jest na tlenie,a ja nawet nie chciałam z nim rozmaiac,przeciez sie nawet nie naprzykrzałam,ajakbym chciała to mógłby przeciz napisac ze jest zajęty :( nic z tego nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niedawno banował mnie tak zebym nie widziała ze jest na tlenie" właśnie sobie zdałam sprawę z tego, że gdyby nie to, że się domślam o co chodzi to ...nie znam już swojego ojczystego języka:D ech ta dzisiejsza młodziez;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno.mi
eh sorry ,wiem ze bez ładu i składu, ale kompletnie nie wiem co robić czy mu o tym powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno.mi
nikt nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
kazdy facet jest troche chmski. nie znam idealnego chlopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno.mi
ok trudno wiem ale nie iem czy w takiej sytuacji wyjasniac to ,pytac go czy przemilczec bo w sumie nic sie nie stało tylko w takich sposób to załatwił nieładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×