Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewdzieczna sukaaa

dziś moj facet nazwał mnie

Polecane posty

Komiczne, zrobienie kolacji to jednak całkiem inna historia niż pójście w nocy do sklepu spełnic głupia zachciankę. I nie każdy mieszka na strzeżonym osiedlu:P Ja mieszkam w malo ciekawej dzielnicy i kiedys wracając z wyjazdu poszłam do nocnego... uchhhhhhh never again:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy facet ktory robi remont, zakasuje rekawy ma prawo byc rozdrazniony pod koniec dnia? robi to dla kobiety, ktora kocha" ale jego uczucie osłabło, gdy zobaczyl ze ona jego nie :) "poza tym kazda kobieta wolalaby na pewno, zeby facet oplacil ekipe a ja w tym czasie zabral na kolacje i do kina. w pelni humoru i sil" ja bym nawet wałka czy tam pędzla do ręki nie wziął... mam alergie na prace remontowe :) ale sa kobiety (ta z przykladu), ktore uwazają, ze prawdziwy facet musi wszystko robić sam w domu.. ja bym taką przez balkon wyrzucił, ale on nie potrafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaweczka na sofie
Facet nazywając cię w ten sposób udowodnił, że ciebie nie sznuje. Usilnie wierzę, iż jest on wulgarnym kurwiszonem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to nie przekonuje - ja sobie jakoś nie bardzo moge wyobrazić sytuacje, w której odmawiam czegos facetowi, a on mi z takim tekstem wyskakuje (i odwrotnie również) Jest tyle różnych sposobów, żeby się pokłócić ;), i suki, kurwy, szmaty mozna sobie spokojnie darować ... A jak nie to wypad przez bakon (metodą komicznego) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"\'\'chodzimy\'\'czyli Ty bys sam kobiety nie poscił do sklepu.Pewnie bys cos mamrotał pod nosem i sam poszedł po olej...\" idzie ten kto ma ochote... choć po piwo mi poleciała pare razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
ja tam uwazam, ze w zwiazku nie ma obowiazku tkwic jesli ktos czuje ze sie poswieca to powinien odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
take zwroty w przyzwoitym związku są nie do przyjęcia następnym razem zdenerwujesz go jeszcze bardziej (być może jakimś głupim wyskokiem\" i nastąpi eskalacja przemocy ze słownej na fizyczną zgodnie z zasadą gradacji: bardziej wkurzony - bardziej uprawniony do chamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olśniło mnie
komiczne--> 👄choć nie chciałam lubie Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baardzo złosliwie powiem, że jakby ona poszła po ten olej.. i by ja napadli/zgwałcili.. to podniósł by sie wielki krzyk, że jest sobie sama winna bo po co szlajala sie sam po nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
kotka-jak tam samopoczucie? wiosna? ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
tego zalatwic nie moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
zartuje, moge niech tylko oderwe rece od klawiatury i klasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfds
do autorki posta - musisz zajodlowac hymn austri i zwrocic uwage czy mu sie nozdrza rozszerzyly... jesli tak to go rzuć..... a tak na serio daj se spokoj wojny na swiecie ludzie umieraja a ty o pierdolach gadasz... moze facet mial dobry powod, moze wolisz sobie tlumaczyc ze go nie mial.... a moze to ham.... ale wez daj se spokoj z pisaniem tego na forum piszac to podrkesclasz ze mial racje nazywajac cie tak a teraz szukasz akceptacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×