Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewdzieczna sukaaa

dziś moj facet nazwał mnie

Polecane posty

Gość korki
komiczny, to troche inna sytuacja. nie porownuj. a do tej co opisales - to laska chamsko sie zachowala i tez na miejscu kolesia bym sie wkurzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
skonany przypomnial sobie ze mial ochote na popcorn komiczne nie rob sobie jaj nikt nikomu nie kaze zapierdalac przy remoncie to jest inwestycja w zwiazek dobrowolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nikt nikomu nie kaze zapie**alac przy remoncie to jest inwestycja w zwiazek dobrowolna" kpisz sobie, czy naprawde tak uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korki
poza tym, czesto zdarza sie zapomniec o jakims drobizagu jak ma sie tyle rzeczy na glowie jak zakupy ubraniowe z kolezanka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem.....
nawet jesli facet mial prawo sie wkurzyc (bo zmeczony a laska zapomniala o zakupach) nie mial prawa wyzywac ja od suk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moorenka
Wybacz komiczne ale nawet opisana przez ciebie sytuacja nie usprawiedliwia powiedzenia do swojej kobiety niewdzięczna suko. A tak swoją szosą to mój mężczyzna nigdy nie kazałby mi latać po cvokolwiek o 23 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korki
i tak jak komiczny tez bym poczekala, az autroka rozwinie temat, jak to do konca wygladalo. co mu odpowiedziala dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy przyjemnie by mu bylo gdyby to wlasnie ona nazwala go niewdziecznym chujem bo by nie chcial o 11 w nocy isc do sklepu po olej na popcorn. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
nie kpie. jesli facet nie widzi potrzeby remontu bo jej nie ma widzi w tym zachcianke i chce ja spelnic to jest to jego decyzja. podjeta jak mniemam w pelni wladz umyslowych. i chyba cos nie gra z nim jesli jednego dnia jest facetem od zachcianek a drugiego nazywa kobiete niewdzieczna suka, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nawet mojego faceta nie poprosila o pojscie do sklepu, chociazby z tego wzgledu, ze byl po kapieli, tak jak autorka miala mokre wlosy, i lezalby juz w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korki
ale autorko jak to bylo dokladnie? oczywiscie nic go nie usprawiedliwia, ale ta reakcja jsk na moj gust byla nieadekwatna do sytacji. jesli tak bylo jak opowiadasz, to koles ma problemy z agresja. teraz agresja slowna, jutro fizyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmanierowana - jesli robisz cos dla 2 osoby, oczekujesz wdziecznosci - ZAWSZE... wyrazonej wprost, lub tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyłączając eksteremalne sytuacje (np. kobieta idzie w długą z innym itp.) dla mnie wyskoczenie do swojej lubej z tekstem "ty niewdzięczna suko", "kurwo", "szmato" itp. to "patologia". Raczej nie wgłębiałabym się tutaj "kto, co, kiedy", bo w związku nie o to chodzi, żeby wcielać zasade "oko za oko, ząb za ząb" i licytowac się "kto dla kogo węcej zrobił w danym dniu i jak ta druga osoba ma sie zrewanżować" - to się po prostu nie sprawdza i tyle, ponieważ on zapinkala przy remincie dziś, ona tydzien temy stała pół dnia w kichni, żeby mu cos dobrego ugotową, a trzy dni temu 2 gdziny biegała po miescie, żeby mu fajne bokserki kupić ... To są rzeczy "niezmierzalne" i tyle. Nie może być w związku żadnych "suk", "kurew", tak samo jak "hujów" itp. A jak są, to znaczy, że jest szwank i związek jest do zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olśniło mnie
Teraz już wiem dlaczego faceci sie we mnie zakochują.Gdyby zaistniała taka sytuacja jak tutaj.Poszłabym po ten kretyński olej po słowach ze jestem ''niewdzieczną suką''Kładąc go na stole z uśmiechem na ustach oznajmiłabym--masz kochanie olej- już jestem wdzieczną suką. niewdzieczna sukaaa-->samo pytanie które nam zadałas''czy mam odejść?''Skąd mamy to wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
komiczne- ale to nie jest wymiana tymi samymi towarami. w sklepie tez dajesz forse a dostajesz narty. nie przychodzisz z nartami czy goglami po narty. spelniasz zachcianki a za to kobieta chetniej siedzi wsrod scian o nowym kolorze z toba niz w pubie z twoim kolega. upraszczam a wiesz jaki jest prawdziwy powod takiej agresji? wcale nie zal ze sie cos robi i nikt za to nie jest wdzieczny. facet ktory widzi ze trwa bezsensowny remont robi go nie z milosci tylko z tchorzostwa. 99 procent facetow boi sie odmowic, nie wie jak odmowic. wiec remontuje pokornie . jest wsciekly na kobiete i na siebie . i taka odmowa kupienia oleju jest dla niego jak policzek bo nagle okazuje sie, ze nie wszyscy sa takimi tchorzami i potrafia odmawiac. to jest to, co stoi za takimi hstoriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i licytowac się "kto dla kogo węcej zrobił w danym dniu i jak ta druga osoba ma sie zrewanżować"" tu nie chodzi o licytowanie sie... bo w opisanym przeze mnie przypadku to kobieta zrobila totalną chamówe... w zasadzie zwyzywala goscia swoim zachowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, czy Ty zwariowałeś???? Mam rozumieć, że przyjdziesz kiedyś do domu po ciężkim dniu (hehehehe) i o 23 wywalisz swoja laskę z lóżka i poslesz ja po nocy do sklepu bo Ci zachace np draży? A jak odmówi to ją obrazisz? No nie osłabiaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krytykantko - mylisz sie... ja nie boje sie odmowic zadnej kobiecie, bo z zasady nie robie idiotyzmow... poza tym na zadnej nie zalezy mi tak bardzo, zebym miał zamiar robić jakies debilizmy... zwlaszcza, ze do niczego taka uległosc nie prowadzi. ale robie czasem rzeczy, do ktorych nie jestem przekonany, bo licze na wzajemność... jesli jej nie otrzymuje, rozstajemy sie z delikwentką... to logiczne i łatwe do zrozumienia... zasada wzajemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
ja juz pomijam co to za chore uklady. moj facet gdybym chciala wyjsc gdzies o 23 to odprowadzilby mnie tam lub odwiozl bo by sie zwyczajnie bal o moje bezpieczenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olśniło mnie
komiczne jest teraz na coś wkurzony, wiec teraz ma ochote pisać jako ten ''zły''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poważnie, dla mnie obie sytuacje są patologią i tyle. Ani bym nie była z gościem, który jest w stanie mnie nazwać "niewdzięczną suką", ani nigdy nie odsawiłabym numeru, który jako przykład podał komiczne. Dla mnie taki hipotetyczny związek to jest zlepek "dwóch żenujących pomyłek", i oby się rozeszli, bo szkoda ewentualnych dzieci ... ;) Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten przypadek jest skrajny... w opisanym przeze mnie chodzilo o zrobienie kolacji... Ps u mnie w moim domu jest sklep nocny, osiedle jest strzezone, ogrodzone, monitorowane i patrolowane... czasem chodzimy do sklepu i o 2 w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komiczne trzeba było
od razu pisac że siedizsz w pudle!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
komiczne pomysl tylko czy facet ktory robi remont, zakasuje rekawy ma prawo byc rozdrazniony pod koniec dnia? robi to dla kobiety, ktora kocha poza tym kazda kobieta wolalaby na pewno, zeby facet oplacil ekipe a ja w tym czasie zabral na kolacje i do kina. w pelni humoru i sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuć go
bedzie nastepny.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olśniło mnie
''chodzimy''czyli Ty bys sam kobiety nie poscił do sklepu.Pewnie bys cos mamrotał pod nosem i sam poszedł po olej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moj facet gdybym chciala wyjsc gdzies o 23 to odprowadzilby mnie tam lub odwiozl bo by sie zwyczajnie bal o moje bezpieczenstwo" jesli to bylaby impreza, to musialabys brać taxe :) inne przypadki - tez bym zawiózł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×