Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

życie jest bez sensu?

Polecane posty

no bo tak się rodzimy najpierw sie uczymy potem pracujemy ale wszystko idzie w kierunku śmierci cokolwiek sie nie zrobi i tak sie umrze.. więc po co się żyje? żeby umrzeć? bez sensu to wszystko ja naprawde w tym wiekszego sensu nie widze.. życie biegnie od piątku do piątku .. ucieka jak oszalałe.. i co i nic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesymistka jestes straszna
Jak dobrze że wśród moich znajomych nie ma kogoś takiego bo by sie czlowiekowi odechciało wszystkiego ... rodzisz sie i umierasz taka kolej życia ale w twoich rękach jest to co sie w nim dzieje myslac non stop ze wszystko jest bezsensu to zwariujesz dziwczyno!!! Spróbuj choc tydzień patrzec na swiat optymistycznie :D to nie boli ale umili ci to "marne" życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja pesymistka:D:D jak by ktoś z moich znajomych usłyszałam to by dostał ataku śmiechu.. normalnie jazda:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem optymiska zawsze byłam i mnie życie nie łamie.. a to że tak pisze nie znaczy ze jestem pesymistka.. -------- zwyczajna proza życia.. fakty podałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakty ze znakiem zapytania wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samiczko - taka moja natura ze sie zastanawiam nad światem i sensem życia.. niemniej nie mam natury samobójcy dla którego życie straciło sens.. ja nie o tym pisze i nie mam tego na mysli ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu najwięcej sensu ma chwila obecna i to jak ją odczuwasz, jakie uczucia ci towarzyszą tu i teraz i czy jesteś szczęśliwa. Przeszłosć i przyszłość już tak ogromnego znaczenia nie mają. Przeszłości nie zmienisz, a przyszłosć niepewna. Jest tylko to co tu i teraz. A jakie to piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot nawet jak znajde sens-a moze znalazlam .. to i tak sie nas sensem życia i umierania zastanawiac bede:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem że piękne tego nie neguje.. ale skoro takie piekne tto dlaczego musi nadejsc jego kres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie dziury w całym.
Zdrowy organizm działa, chory się zastanawia... Ale.. nawet najlepsza maszyna ma czas konserwacji. Pozdrawiam optymistkę w przerwie konserwacyjnej:) Szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraźniejszością głównie:) ale widze jak czas ucieka/ coraz bardziej i bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remedium klp
agiie zgadzam sie z toba to zycie bez sensuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×