Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssssssssssssssssssssss

czarne buty+ biale rajstopy+szara spodnica+czarna koszula+kolorowa torba....

Polecane posty

Gość ssssssssssssssssssssss

biale kryjace rajstopy, buty na obcasie wysokim, lakierowane+ spodnica olowkowa+ czarna koszula zapinana pod szyja, kolorowa torba np. modna ostatnio żółta co myslicie o tym zestawie? oczekuje takze propozycji ewentualnych zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssss
czy ktos tu jest???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość agresywny zestaw
kontrasty, ale po to jesteś młoda, aby poszaleć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssss
na rzecz jakich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssss
no wlasnie do tych rajstop mam mieszane uczucia ale wlasnie lubie zaszalec z ubraniami ;) wiec jeszcze pomysle... dziewczyny jak nie biale rajstopy to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie i jeszcze raz nie
białe rajstopy powoduja, ze nogi, nawet zgrabne, wygladaja jak kolumny. sa totalnie aseksualne. ja bym dała cieniutenkie czarne w drobniuski wzorek, np. wzorek ultragestej kabaretki na zabudowanej rajstopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie i jeszcze raz nie
i żółta torebka?! nie!!!!!!! to nie moda tylko kicz, ale w połączeniu z tymi białymi rajstopami to juz wogóle bedziesz wygladac jak pamperek z dobranocki a nie kobieta. z tego co mi wiadomo, to faceci na takie "cudaki" reaguja smiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie i jeszcze raz nie
nie wiem czemu. wyraziłam opinie swoją, kolegi i faceta swojego (akurat sa pod reka), tak uwazamy, o gustach sie nie dyskutuje. mysle ze trzeba naprawde miec "oko", zeby cos zółtego albo zielonego wkomponowac w strój, tak zeby to nie wygladało jak kwiatek do kozucha. natomiast moi mezczyzni:), zawsze wybuchaja smiechem na widok kolorowych rajstop, na widok białych sa bliscy płaczu, ogólnie mówia ze taka dziewczyna (no chyba ze naprawde ma na siebie pomysł...) wyglada jakby z jakiejs kreskowki wyskoczyla, i mowia "ale cudak" czy inny krasnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssss
no to pytam grzecznie jak nie biale rajstopy to jakie? zolta to byl przyklad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie i jeszcze raz nie
ja bym założyła cieliste bądz czarne z delikatnym drobnym wzorkiem. albo takie azurowe (pełno tego teraz w sklepach, naprawde sliczne te wzorki sa, geometryczne albo cos a la kwiatowe), albo jak cały strój bedzie stonowany to mozna sobie pozwolic na jakis duzy i konkretny wzór, np. pas jakichs tam wijacych sie lilii z boku... w sklepach z rajstopami jest całe zatrzesienie czarnych ciekawych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem na nie
białe rajstopy są dla dziewczynek, i to małych. Kojarzą mi sie z takimi, które wlasnie idą do szkoły, albo do pierwszej komunii. Dorosła kobieta w białych rajstopach wygląda śmiesznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssssssss
uppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia233
Kup ponczochy cieliste z czarnym paskiem a tylu,beda sie doskonale komponowaly z ubiorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssssssss
jakies wzorki odpadaja, jak dla mnie okropnie to wyglada bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssssssss
uuuuuuuuuuppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiedzi o tym że
jacyś "mężczyźni" wybuchają śmiechem na widok kolorowych rajstop świadczą tylko o tych "mężczyznach":O Co do tematu- ja lubię kolorowe rajstopy, ale nie białe. Moim zdaniem idealnie pasowałyby cimnozielone, takie oliwkowe, w ciepłym kolorze. To do żółtej torby. Ewentualnie też bordowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedni wybuchaja na widok bilaych/kolorowych rajstop inni na widok czegos innego. mnie tez jaskawe i biale rajstopy odrzucaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssssssss
chyba zdecyduje sie na cieliste :) co do tych oliwkowych to nie jestem przekonana, bo niebardzo pasuje mi do szarej spodnicy :( a co do tych mezczyzn wybuchajacych smiechem to szczrze mowiac mnie niewiele obchodzi ich zdanie, mojemu mezczyznie podoba sie moj styl ubierania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym zalozyla bardziej kontrastowe rajsopy takie np blekitne ,lazurowe.uwielbiam takie polaczenia.ale wtedy zrezygnuj z kolorowej torebki jeden taki rzucajacy w oczy motyw wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieliste, kryjące czarne (bardzo poważnie) albo czarne (15 den - seksownie) do takiego eleganckiego zestawu nie pasuja kolorowe rajstopy:) o torbie ciężko mi sie wypowiedzieć ja wolę stonowane, czarne, brązowe, miodowo - brązowe kolorami szaleje tylko w butach i ew. dodatkach (bardzo skromnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z czarnymi butami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialeee
rajstopy są fajne..zależy do jakiego stroju i na 100% nie są aseksualne.. ale to rzecz gustu! do tego stroja będą pasować, ale nie takie kryjące tylko cieńsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssssssss
wlasnie o to chodzi ze ja nie chce kolorowych rajstop zdaje sobie sprawe ze jeden mocny akcent wystarczy w postaci kolorowej torby :) i dlatego chyba zdecyduje sie na cieliste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _sa na 100 asexualne_
fujjjj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whitepantyhosethe
Prawda jest taka że większość kobiet nie lubi białych rajstop bo są \"wymagajace\" 1. Trzeba mieć ładne zgrabne SZCZUPŁE nogi aby dobrze to wyglądało. Zwłaszcza ładne łydki. 2. Szybko moga się ubrudzić lub zafarbować od butów. 3. No i kobiety klony które nie szaleja i nie lubia wyzwań :) Ja mam trzydzieści parę lat i od zawsze zakładam białe rajstopy w różnych kombinacjach i wygląda to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka podcieraczka
te kontrastowe rajstopy mnie trochę powaliły, ale po namyśle jest to fajny, odwazny pomysł, tylko pod warunkiem, że jesteś wysoka i szczupła nie wiem, czy białe, czy nie lepiej by było wziać inny kontrastowy kolor, np. krwistoczerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×