Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania1706

od kiedy bez czapki??????????

Polecane posty

Od jakiego wieku dziecka można zrezygnować z czapeczki w ciepłe dni? Moja córka ma 9 miesięcy i zastanwiam się czy jak będzie już ciepło to mogę zrezygnować z nakrycia głowy (a raczej uszu, bo to chyba o to się rozchodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania- a wiez- moda jest rózna- na zachodzie dzieci czapeczek nie nosza i już - u nas noszą;) myslę że w bezwietrzny dzień i nie przy palącym słońcu wcale czapeczka nie jest niezbędna ale na razie jak na naszą pogode to chyba za wcześnie- ja swojej 11 miesięcznej jeszcze nakladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się z IKE,narazie raczej trzeba,ja nie jestem za zakrywaniem uszu ,ale czapka jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam Synka przyzwyczajałam stopniowo - w bezwietrzny dzień, w słoneczku to na godzinke mu ściągalam czape, ale skoro masz dziewczynke to może zamiast czapki w ladny dzień opaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) myślę, że przez lato wystarczą jakieś chustki, jako ochrona przed słońcem, a w cieniu faktcznie może się przydać jakaś opaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i fakt, koleżanka mi mówiła, że w Anglii, gdzie mieszka, wogóle malutkie dzieci nie mają czapek na głowach, a nawet mówiła, co już jest dla mnie ciężkie do przełknięcia, widziała w zimny dzień maleństwa z gołymi stopami (już nawet nie mówię, o karmieniu takich maleństw frytkami, co też miała okazję zaobserwować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×