Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiniosz

O CO CHODZI Z Tą DIETą CHAłWOWą??????

Polecane posty

Gość keoku sroku
ma 9 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury na maksa
Twój cel 48 kilogramów to cel anorektyczki a anoreksja to choroba psychiczna którą się leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie ręce i piersi
opadają jak sie czyta o takich śmiesznych "dietach" i ludziach, ktorzy rozpaczliwie próbują się pozbyć swoich wałków tłuszczu, na ktore pracowali latami i chwytają sie nawet najbardziej absurdalnych sposobów zamiast mniej żreć i ruszyć dupę!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keoku sroku
10:13 kekou ja musze byc chuda na poczatku lipca! jade na wesele a moj brzuch teraz wyglada tak strasznie ze nie wsadze go w sukienke! 08:39 kotki2 mi zostalo jeszcze 9 a odchudzam sie od 2 i pol tygodnia i schudlam jakies 2 kg. kekou to grubas z wielgachnym brzucholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dieta chałwowa
LOL! to moze ja sobie wymyślę dietę chipsową?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys pomyslala to kazdy wyolbrzymia swoje wady :) ile mam w talii juz pisalam :] rozsmieszacie mnie. jakbys mnie mijala na ulicy to bys tylko popatrzyla z zazdroscia ze tobie tluszcz widac nawet przez ubrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keoku sroku
ja proponuję diete czekoladową-chudnie się 4 kg na dzień dietę kebabową-5kg na dzień i dietę hotdogową-6kg na dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury na maksa
masz bardzo wąskie horyzonty skoro myślisz, że kobieta nadaje się wyłącznie do garów.... siedzę na forum chociażby po to by edukowac gimnazjalistki by nie wyrządzały sobie krzywdy, by drastycznymi dietami nie powodowały u siebie poważnych chorób i zaburzeń hormonalnych które w przyszłości sprawią że nie będą już mogły miec dzieci.... każdy powinien czuc się odpowiedzialny za to co wypisuje na forum nawet nie zdajesz sobie sprawy że możesz komuś wyrządzic krzywdę propagując swoje tak drastyczne odchudzanie myślenie nie boli....Twoje posty przeczyta jakaś dziewczyna i będzie chciała odchudzac się jak Ty, aż popadnie w anoreksję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keoku sroku
przykurczu jakbym cie minęła na ulicy to nawet bym cie nie zauwazyła hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diete chipsowa chetnie bym zastosowala jakby miala takie dzialanie jak chałwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keoku sroku
a z zazdrościa to byś na mnie popatrzyła hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proponuję po tej
"dietce" sprawdzić stan uzębienia.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keoku sroku
ma czarne zęby od próchnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, moze przesadzilam z tymi garami, ale jakbym zobaczyla ze moja mama siedzi na forum o dietach :o przykre to by bylo... A jesli chodzi o gimnazjum to ukonczylam je juz daaawno temu :] jestem odpowiedzialna za to co pisze, nikogo nie namawiam do stosowania diety chalwowej tylko odpowiedzialam na pytanie, ze ona naprawde dziala! bo stosowalam i wiem!! chcialam sie tylko podzielic swoimi doswiadczeniami a wy na mnie naskoczylyscie. ide bo nie mam czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta działa
jak i inne "diety - cud" - zlatuje woda i mieśnie zamiast tłuszczu a potem i tak jest jojo!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pierdzielisz ze glowa bol
NO WIESZ CO?????????____ ok, moze przesadzilam z tymi garami, ale jakbym zobaczyla ze moja mama siedzi na forum o dietach przykre to by bylo... a moze wlasnie twoja mam powinna zobaczyc to forum ,nie uwazasz?? Fajnie cie wychowala,a ty nie masz do niej szacunku. Uwazasz ze forum to tylko dla malolat?? a juz ktos starzsy to do garow???? ot, glupia malolata.........................................nie mam slow......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to chodzi ze nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victor Hugo.........
Głupcem wolno być każdemu. ale pod jednym warunkiem: żeby nie dawał złego przykładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Czemu zaganiasz matkę do garów, niunia? Przecież i tak masz w d*** to co ona gotuje, i to dosłownie, skoro chcesz się odchudzać. A jedz tę chałwę na kilogramy - ponoć cukier to paliwo dla mózgu, może choć ciutkę Twoją szarą komórkę ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaaa
Ja jakbym zaczęła jeść chałwe to bym kilka pożarła bo uwielbiam. Ale jeżeli ktos wytrzyma na 150 g chałwy cały dzień to 2-3 dni można zastosować. Co z tego że niezdrowe, to tylko kilka dni a nie jedzenie na całe zycie. A dlaczego 34 latka nie może siedzieć na forum???????????? Ja mam 43 a siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaaa
Kurcze moje dzieci - powiedzmy że juz dorosłe widzą że siedzę na forum o dietach, że ściągam muzykę i teledyski z netu - i co???? Dlaczego to ma być przykre??? Dziwne podejście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam34
i mysle ze wiele kobiet po 30 tu siedzi ;) a dzieciaki uwazaja ze to forum dla nich...hmmm...dziwne ,wchodze na kafeteria.pl -kulturalnie, na pozimie ,jest co poczytac ...a jak zajze na forum to szlag mnie trafia..ilez tu niezrownowazonych, sfrustrowanych ludzi....szok poprostu. I te dzieci jeszcze...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam34
i chcialbym zaznaczyc ze na komputerze pracuje od wielu lat ,jeszcze jak byl tylko system dos. Internet tez nie jest dla mnie jakims,jak to uwazaja malolaty -kosmosem. wiele moglyby sie ode mnie nauczyc ;) i co?? powie mi taka : do garow? zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×